Strzałka

Puzzle, układanki, gry

Nic tak nie rozwija dziecięcego umysłu jak odpowiednio dobrane do wieku zabawki edukacyjne. Gry, puzzle czy układanki dla dzieci pobudzają w naszych pociechach kreatywność i wyobraźnię. Nauka przez zabawę to najlepsza forma rozwijania pamięci, koncentracji i spostrzegawczości. Dziecko uczy się kombinowania, zapamiętywania i podejmowania decyzji. Podczas układania maluszek ćwiczy nie tylko swój umysł, ale także sprawności manualne dłoni. 

Układanki drewniane 

Układanie puzzli uwielbia każdy maluszek. Zaczyna się od układanek o bardzo małej ilości elementów. Wesołe zwierzątka albo bohaterowie ulubionych bajek z całą pewnością zachęcą maluszka do zabawy, a przy okazji pozwolą się wyciszyć. Układanki geometryczne wieloelementowe wciągną do zabawy całą rodzinę, zapewniając rozrywkę podczas długich jesiennych wieczorów. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz układanki drewniane, magnetyczne oraz układanki interaktywne.

Edukacyjne gry dla dzieci 

Gry dla dzieci edukacyjne to także świetna forma zabawy dla całej rodzinny. Dostarczają wiele śmiechu i radości, a przy okazji uczą zdrowej rywalizacji, wygrywania i przegrywania. Gry strategiczne i zręcznościowe uczą wspólnego działania i pracy w grupie. A ponadto gry pamięciowe i zręcznościowe będą idealnym zajęciem dla nieco starszych dzieci. 

W naszym asortymencie znajdziesz ogromny wybór puzzli, gier i układanek samych topowych marek takich jak Muduko, Little Dutch, Fat BrainJanod czy Grimm's. Wszystkie produkty są całkowicie bezpieczne, a dzięki oryginalnemu wydaniu rewelacyjnie sprawdzą się jako prezent. 

Filtry

Cena:

14,00 zł - 356,00 zł

Producent:

629 produktów w tej kategorii

629 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password