Strzałka

Gryzaki kauczukowe

Gryzaki to bardzo ważne akcesoria w życiu każdego niemowlaka. Warto wiedzieć, że im bardziej naturalny materiał gryzaka, tym lepiej dla dziecka. Jednym z bardziej ekologicznych i zdrowszych rozwiązań jest gryzak kauczukowy z naturalnym kauczukiem. 

Gryzak kauczukowy - daj ukojenie swojemu dziecka

Gdy dziecko jest w okresie ząbkowania doświadcza ogromnego bólu w jamie ustnej. Wówczas następują bezsenne noce i częsty płacz. W tym okresie niemowlęta mają tendencję do wkładania wszystkiego do ust. Gryzaki pomagają maluchowi przejść przez ten trudny okres. Warto sprezentować mu produkt z naturalnego materiału, jakim jest kauczuk. W porównaniu z klasycznymi gryzakami, kauczukowe są bardziej miękkie i elastyczne. Oprócz tego są przyjemne w dotyku, plastyczne i z wyjątkowym zapachem. Gryzaki kauczukowe posiadają zwykle specjalne wypustki masujące dziąsła, co przynosi dziecku większą ulgę. Akcesoria te można również włożyć do lodówki, aby zwiększyć działanie łagodzące obolałych dziąseł. Może dlatego kauczukowe gryzaki są tak bardzo lubiane przez dzieci.

Dla rodzica natomiast ważne jest, aby gryzak był łatwy w czyszczeniu. Gryzaki kauczukowe do gryzienia wystarczy przemyć wodą z mydłem lub odrobiną delikatnego środka do mycia zabawek.

Gryzaki kauczukowe dla niemowląt - naturalny wybór 


Najważniejszą kwestią w pielęgnacji dziecka powinno być bezpieczeństwo. Wybieranie naturalnych kosmetyków i akcesoriów dla pociechy to najlepsze rozwiązanie ze względu na delikatność niemowlęcia. Gryzak kauczukowy powstaje z drewna kauczukowca. Do zmiany koloru zabawki używa się wyłącznie barwników spożywczych. Wybierając ten produkt możesz mieć pewność, że Twoje dziecko używa bezpiecznego i naturalnego gryzaka.


Gryzak kauczukowy to masa zabawy


Gryzaki to nie tylko zdrowotne akcesoria. Wiele z nich znajduje zastosowanie jako zabawka. Szczególnie gryzak kauczukowy z grzechotką. Dźwięk i wibracje, które wydaje taka zabawka są niezwykle atrakcyjne dla malucha. Nie mniej ważny jest kształt i kolor, który spodoba się dziecku. 

W naszym sklepie oferujemy szereg gryzaków kauczukowych - każdy w innym rozmiarze, kolorze i z wybranym motywem. Na uwagę zasługuje gryzak kauczukowy Lilliputiens, który ma kształt obręczy, aby maluszkowi było łatwo go chwycić. Produkt ma kształt głowy lisa, w której ukryty jest delikatnie brzmiący dzwoneczek. Ta prosta konstrukcja sprawia maluszkowi wiele radości. 

Filtry

Cena:

38,00 zł - 110,00 zł

Producent:

16 produktów w tej kategorii

16 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password