Strzałka

Otulacze dla niemowląt

Otulacz to obowiązkowy element wyposażenia, o który powinien zadbać każdy rodzic. Odpowiednio dobrany materiał pozwala na osłonięcie skóry dziecka delikatną powłoką, która go nie podrażni. Wielofunkcyjny kocyk zastąpi szereg innych produktów, co przekłada się na duże oszczędności pieniędzy i czasu przeznaczanego na kompletowanie wyprawki dla pociechy. Obecnie w ofercie znaleźć można najróżniejsze otulacze dla dziecka, charakteryzujące się odmienną barwą i wykończeniem.

Do czego służą otulacze dla dzieci?

Dziecięce otulacze to płaty przyjaznej dermatologicznie tkaniny, dzięki której skóra maluszka może swobodnie oddychać. Jednocześnie jest ona chroniona przez czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie słoneczne, powiewy wiatru czy komary. Odpowiednio skomponowane włókna sprawiają, że produkt ma właściwości termoregulacyjne i potrafi utrzymywać stałą temperaturę ciała u małego człowieczka.

Pastelowe barwy, które zostały wykorzystane przy zdobieniach, tak jak i dekoracyjne obszycia, nadają kocykowi unikalnego charakteru. Poza tym, że pięknie się prezentują, spełniają wiele rozmaitych funkcji. Warto wykorzystać otulacz dla dziecka jako kokon, w którym świeżo narodzone niemowlę będzie czuło się najwygodniej. Materiał przyda się także w podróży, gdyż można na nim ułożyć pociechę, by nie miała kontaktu z twardym lub nieznanym podłożem. Sprawdzi się też jako kołdra bądź prześcieradło, zwłaszcza w letnie, upalne noce.

Jaki otulacz wybrać dla swojego dziecka?

Podejmując decyzję o odpowiednim otulaczu dla dziecka, warto skupić się na tkaninie, z jakiej został wykonany.

W ofercie można spotkać trzy warianty:

  1. otulacze bawełniane
  2. otulacze bambusowe
  3. otulacze muślinowe.

Otulacz bambusowy najlepiej zatrzymuje temperaturę ciała, z kolei otulacz bawełniany jest wytrzymalszy i niezwykle miękki. Otulacze muślinowe to pośrednie rozwiązanie, łączące cechy otulaczy bambusowych i bawełnianych.

Filtry

Cena:

49,00 zł - 239,00 zł

Producent:

114 produktów w tej kategorii

114 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password