Strzałka

Okulary przeciwsłoneczne dla niemowląt

Kiedy zaczyna się lato, a wraz z nim ciepłe i słoneczne dni należy odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo naszych pociech. Aby zabezpieczyć swojego maluszka przed szkodliwymi dla niego promieniami słonecznymi, należy smarować delikatną skórę dziecka kremami z filtrem oraz zadbać o odpowiednie nakrycie głowy. Bardzo ważna jest także ochrona oczek naszych dzieci, które są bardzo narażone na szkodliwe promieniowanie. Dlatego nawet oczy najmłodszych dzieci należy chronić odpowiednimi okularami przeciwsłonecznymi. 

Okulary przeciwsłoneczne dla niemowląt

Na co zwrócić uwagę przy wyborze okularów przeciwsłonecznych dla noworodka? Najważniejsze to zadbać o to, aby soczewki były wyposażone w specjalne filtry, które pochłaniają 100% niebezpiecznego promieniowania. Kolejną ważną rzeczą jest ich wykonanie. Małe dziecko nie rozumie jeszcze, że okulary przeciwsłoneczne pomagają mu chronić jego oczka, dlatego okularki dziecięce muszą być wygodne i dobrze dopasowane, aby maluszek chętnie je nosił. Należy dokładnie dobrać rozmiar, aby nie uciskały główki oraz by się nie zsuwały, gdyż to tylko zniechęci Twoją pociechę. 

Okulary przeciwsłoneczne z gumką dla noworodków

Dodatkowo zwróć uwagę, aby okulary były elastyczne, ponieważ przy najmłodszych dzieciach będą narażone na liczne upadki oraz niezbyt umiejętne ściąganie. Fajnym rozwiązaniem są okulary przeciwsłoneczne z gumką, która zmniejszy ilość upadków na ziemię. 

Dziecięce okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV, UVA I UVB

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór okularów przeciwsłonecznych dla dzieci z powłoką antyrefleksyjną z filtrem UV, UVA i UVB, które spełniają te wszystkie wymagania. Francuska marka Ki ET LA w swoim asortymencie posiada okulary przeciwsłoneczne z oprawkami okrągłymi, kwadratowymi, a także w kształcie uroczego misia. Występują zarówno w przepięknej pastelowej kolorystyce, jak i w szalonych, mocniejszych barwach.

Filtry

Cena:

35,00 zł - 180,00 zł

Producent:

65 produktów w tej kategorii

65 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password