Strzałka

Zabawki Dźwiękowe

Dziecko poznaje świat nie tylko za pomocą zmysłu wzroku, węchu i dotyku, ale także słuchu. Na początku wszystko jest dla niego nowe, uczy się świata od najmłodszych lat. Potrafi zafascynować się nawet zwykłą, plastikową butelką, która ma w środku niewielki przedmiot uderzający o jej ścianki i wydający dźwięki, a cóż, dopiero gdy ma do dyspozycji zabawki dźwiękowe dostępne na stronie elemele.com.pl. Dzieci będą zachwycone ogromem kolorów, kształtów i możliwości zabawy.

Kreatywne zabawki dźwiękowe dla dzieci

Fantastyczny świat dźwięków stoi otworem przed ciekawymi świata pociechami. Uczą się one nowych melodii i brzmień. Zabawki bawią i zachwycają swoimi kolorami i możliwościami różnorodnych swawoli. Wspaniałe zabawki dźwiękowe takich marek jak Melissa&Doug, Albi, B.Toys, Yookidoo, Little Dutch, Janod, Alilo to wiele godzin doskonałej zabawy pobudzającej wszystkie zmysły u malucha. Dostarczą one niebywałej frajdy nie tylko dzieciom, ale także rodzicom, dla których uśmiech dziecka jest bezcenny.

Duży wybór zabawek dźwiękowych 

Z zabawek dźwiękowych korzystają nie tylko dzieci w prywatnych domach, ale także przedszkolaki i dzieci szkolne. Są one również doskonałe dla różnego rodzaju terapii sensorycznych w specjalistycznych przychodniach, gdzie potrzebna jest rehabilitacja i leczenie schorzeń związanych z percepcją poprzez zmysły. Wśród zabawek dostępnych na stronie elemele.com.pl znajdują się puzzle dźwiękowe, przytulanki wydające interesujące szelesty i inne zabawki dźwiękowe naśladujące przeróżne, fascynujące odgłosy.

Wszystkie zabawki są wykonane z materiałów najwyższej jakości i z komponentów całkowicie bezpiecznych dla maluszków i trochę starszych dzieci. Spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i jakości, a przy tym pięknie się prezentują i są bardzo trwałe.

Filtry

Cena:

44,00 zł - 360,00 zł

Producent:

46 produktów w tej kategorii

46 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password