Strzałka

Ręczniki dla dzieci

Ręczniki dla dzieci nie muszą być nudne, a nawet nie powinny. Jako sklep specjalizujący się w akcesoriach dziecięcych doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla dziecka jest podkreślenie, że dana rzecz należy właśnie do niego. Ręczniki dla dzieci z naszej oferty to doskonały przykład tego, jak produkt dla dziecka może być elegancki i funkcjonalny.

Ręczniki bambusowe dla dzieci – dlaczego warto po nie sięgać?

Dużym uznaniem cieszą się ręczniki bambusowe dla dzieci, które wykazują o wiele wyższą wchłanialność niż te standardowe wykonane z bawełny. Dodatkowo mają właściwości antybakteryjne, antyalergiczne, a nawet antygrzybicze, co sprawia, że to doskonałe produkty dla dzieci i niemowląt. W naszym sklepie znajdziesz wiele ręczników w różnej kolorystyce, a także w różnych rozmiarach, które pozwolą na dopasowanie do potrzeb i wieku dziecka. Obecnie w asortymencie dysponujemy ręcznikami o wymiarach:

  1. 70 × 140 cm,
  2. 85 × 85 cm,
  3. 70 × 70 cm,
  4. 75 × 75 cm.

Te mniejsze będą idealne dla noworodków, natomiast te większe sprawdza się w przypadku starszych dzieci.

Ręczniki dla dzieci La Millou –  wysoka jakość i trwałość

Ręczniki dla dziecka La Millou to produkty najwyższej jakości, które są świetną alternatywą dla klasycznych ręczników bawełnianych. Jeśli zależy Ci na zdrowiu własnego dziecka, to wybierz trwałe ręczniki bambusowe w unikalnych wzorach i kolorach. W naszym asortymencie znajdziesz produkty skierowane do dziewczynek i chłopców, co pozwoli również na stworzenie unikalnego prezentu dla rodziców, którzy dopiero powitali na świecie swoje dziecko.

Filtry

Cena:

85,00 zł - 215,00 zł

Producent:

45 produktów w tej kategorii

45 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password