Strzałka

Drewniane pojazdy i akcesoria

Chcąc sprawić swojemu bobasowi bądź dziecku bliskiej osoby prezent, dobry pomysłem będzie zainwestowanie w coś, co będzie niezwykle wytrzymałe, a zarazem unikatowe. Wybór, jakim będą drewniane pojazdy i akcesoria, może okazać się idealnie trafiony. Są to zabawki ponadczasowe, różniące się od tych, których aktualnie produkowanych jest najwięcej. Obecnie jednak powraca się do tych wykonywanych z drewna, co sprawia, że są dostępne w przeróżnych kategoriach. A co za tym idzie, znajdzie się coś zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

Drewniane pojazdy dla chłopców

Wśród drewnianych zabawek dla chłopca główną rolę odgrywają pojazdy. W naszym sklepie jest możliwość zakupu pojedynczych samochodów, ale i kilku połączonych w zestaw. Młodzi miłośnicy motoryzacji często chcą uzupełniać swoje kolekcje o modele takie jak: drewniany wóz strażackiciężarówka budowlana , czy też laweta.

Dodatkowo w naszym sklepie znajdują się różne akcesoria powiązane z wcześniej wspomnianymi pojazdami i nie tylko. Można zdecydować się na drewnianą remizę oraz na garaż dla aut ratunkowych. Wybór jest jednak znacznie szerszy niż tylko wspomniane wyżej przedmioty. 

Drewniane autka i akcesoria dla dzieci

W tej kategorii każdy maluch znajdzie coś dla siebie. Producenci drewnianych pojazdów zadbali o dodanie do zabawek elementów edukujących. Pozwala to podczas rozrywki na przyswajanie przez malucha podstawowej wiedzy. Jednym z przykładowych drobiazgów jest autobus, który umożliwia nabywanie przez dziecko zdolności matematycznych. 

Decydując się na drewniane pojazdy i akcesoria, będziesz mieć pewność, że posłużą one twojemu dziecku na długo. 

Filtry

Cena:

95,00 zł - 96,00 zł

Producent:

79 produktów w tej kategorii

79 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password