Strzałka

Pozytywki

Pozytywki dla dzieci to niezwykle pomocne akcesoria w życiu codziennym. Wspomagają one usypianie malucha, a także jego wczesny rozwój. Tego rodzaju zabawki produkowane są w najróżniejszych kształtach, rozmiarach i z wieloma melodiami. Każdy rodzic może wybrać pozytywkę dopasowaną do jego maleństwa. 

Pozytywki dla niemowlaka - na dobry sen

Badania dowodzą, że pozytywki mają kojący wpływ na niewykształcony jeszcze układ nerwowy u niemowlęcia. Wszystko dzięki wydobywającym się z zabawki spokojnym melodiom. Dzieci na tym etapie dopiero poznają otaczający je świat. Ilość bodźców, które dotykają malucha na każdym kroku mogą być dla niego przytaczające. Wówczas z pomocą przychodzi pozytywka z ulubioną melodią. To proste urządzenie może zdziałać cuda - uspokaja niemowlę, obniża jego poziom napięcia i stresu, a nawet usypia. Jakość snu dziecka jest na wyższym poziomie, a regeneracja zestresowanego organizmu przebiega szybciej. Oprócz tego wykazano, że pozytywki dla niemowlaka poprawiają pamięć. Melodie zastosowane w pozytywce powinny być zatem proste, spokojne i powtarzające się, aby zapewnić dziecku maksimum bezpieczeństwa.

Pluszowe pozytywki dla dzieci

Pozytywki do łóżeczka mogą przybrać różne formy. Niektóre z nich są drewniane, inne silikonowe. Najlepszą i najbardziej bezpieczną opcją są jednak pozytywki pluszowe. Zabawki te w postaci kolorowych pluszaków mogą być swobodnie dotykane przez dziecko. Taką pozytywkę warto włożyć do kołyski lub łóżeczka, a niemowlę może potraktować ją jako swoją maskotkę. Tym bardziej, że większość pluszowych pozytywek przybiera postać kolorowych zwierzątek. 

Zabawki z pozytywką w elemele.com.pl

W kategorii pozytywek możesz znaleźć liczne zabawki z przeróżnymi melodiami, kształtami czy motywami. Staramy się dobierać asortyment do szerokich potrzeb maluchów. Są pozytywki dla dziewcząt, chłopców, jak i uniwersalne dla każdego. Należy do nich chociażby pozytywka La Millou w kształcie gwiazdki. Ta urocza pozytywka gra melodię jednego z najbardziej kultowych utworów The Beatles - “Hey Jude”! Pozytywka jest uszyta w całości z bawełny najwyższej jakości, a jej wypełnienie stanowi antyalergiczne włókno. Jest to zabawka w pełni bezpieczna i zdrowa dla malucha. 

Wybierz pozytywkę, która od razu trafi do serca Twojego dziecka! Przejrzyj inne nasze pozytywki od Little Dutch, Janod, Done by Deer, Jellycat i wielu innych!

Filtry

Cena:

78,00 zł - 170,00 zł

Producent:

41 produktów w tej kategorii

41 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password