Strzałka

Informacje

[ApSC sc_key=sc2390699687][/ApSC]

Wymiany i zwroty

Drogi kliencie,

Według obowiązujących przepisów, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia towaru, przysługuje Ci prawo do odstąpienia umowy bez podania przyczyny.
Zwracany produkt nie może mieć śladów użytkowania, każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany. Produkt należy dostarczyć w oryginalnym opakowaniu w stanie nienaruszonym wraz z dowodem zakupu.
W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

FORMULARZ ZWROTU - POBIERZ

1. Pobierz formularz zwrotu, wydrukuj go i wypełnij.
2. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością. Dołącz paragon i wypełniony formularz.
3. Wyślij paczkę na nasz adres:
Biurowiec Karowa Office
ele mele
ul. Tadeusza Rejtana 20
35-310 Rzeszów
4. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
5. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na załączony numer konta w ciągu 7 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy.
6. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password