Strzałka

Prześcieradła do łóżeczka dla niemowląt

To podstawowy element wyposażenia każdego dziecięcego łóżka, które znajduje się zazwyczaj na liście wyprawkowej. Razem z pościelą tworzą one zgrany zespół, który odpowiada za komfort snu małego człowieka. Dlatego też tak ważny jest dobór materiałów, które wykorzystane są do produkcji tego typu akcesoriów.

Z czego zrobione są prześcieradła dla dzieci?

Każdy rodzic, kompletując wyprawkę dla swojego dziecka, stara się wybrać produkty, które będą bezpieczne dla delikatnej skóry noworodka. Z uwagi na to producenci oferują zazwyczaj prześcieradła wykonane w 100% z bawełny, która jest naturalną tkaniną. Dostępne są również prześcieradła z gumką, które w składzie oprócz bawełny mają kilka procent elastanu. To zdecydowanie najlepsze produkty nadające się do wykorzystania o każdej porze roku

Prześcieradło z gumką czy prześcieradło bez gumki?

Wielu rodziców staje przed sporym dylematem, jakim jest wybór prześcieradła. Choć może się to wydawać dziwne, to zastanawiają się oni, czy wygodniejsze będą zwykłe prześcieradła, czy popularne obecnie prześcieradła z gumką. W przypadku najmniejszych dzieci, które nie wykazują zbyt dużej aktywności podczas snu, wybór ten nie będzie miał zbytniego znaczenia. Inaczej będzie w przypadku starszych dzieci, które bardzo często zmieniają pozycję podczas snu. Wówczas zastosowanie zwykłego prześcieradła może być nieco problematyczne i będzie wymagać ciągłego poprawiania. Oczywiście nie jest to reguła, ponieważ każdy powinien wybrać taki produkt, jaki będzie go satysfakcjonował. A w naszym sklepie jest ich naprawdę wiele.

Duże prześcieradło czy małe prześcieradło?

Tuż po porodzie rodzice decydują się na to, aby ich maleństwa spały obok nich w mniejszych dostawkach, dlatego konieczny jest zakup prześcieradła, które dopasuje się do materaca w dostawce lub koszu. Osoby, które korzystają z pełnowymiarowego łóżeczka, powinny wybrać u nas prześcieradła o wielkości 120 × 60. Obecnie dysponujemy ciekawymi wzorami prześcieradeł, takimi jak:

- prześcieradło wiewióry,

- prześcieradło w białe piwonie,

- prześcieradło w niebieskie liście

- prześcieradło w printy drzewa.

Oprócz tego znaleźć można o wiele więcej produktów w różnych wariantach kolorystycznych.

Filtry

Cena:

54,00 zł - 199,00 zł

Producent:

57 produktów w tej kategorii

57 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password