Strzałka

Pieluszki dla niemowląt

Czas oczekiwania na przyjście na świat nowego członka rodziny to piękny i ważny moment w życiu każdego rodzica. Niemniej jednak wiąże się z przygotowaniem wyprawki, w której jedną z najważniejszych rzeczy są pieluszki. 

Pieluszki wielorazowego użytku

Rodzice w dzisiejszych czasach posiadają dużą wiedzę na temat zdrowia i pielęgnacji dziecięcej skóry. Często o tym rozmawiają i wymieniają się swoimi doświadczenia. Bardzo ważnym aspektem jest ekologia, co wiąże się z coraz większą popularnością zakupu pieluszek wielorazowych. Inwestycja taka szybko się zwraca, przez co zakupy takiego typu asortymentu dbają o budżet domowy. Możemy wybrać pieluszki muślinowe, z przędzy bambusowej, muślinowo- bambusowe lub z dodatkiem lnu. Wszystkie rodzaje są zdrowe, gdyż nie zawierają substancji chemicznych. Wykonane z naturalnych włókien dbają o delikatną skórę dziecka. Nie uczulają, są pokryte antybakteryjnymi drobinkami srebra.

Poza funkcjonalnością (przewijanie, otulanie, kąpanie, pomoc przy karmieniu), pieluszki posiadają walory estetyczne. Kolory i wzory zachwycają różnorodnością, gust będzie tu odgrywał główną rolę. Łatwo wybrać produkt dla chłopca czy dziewczynki. Warto pamiętać o przestrzeganiu zaleceń producenta, co do prania i użytkowania.

Dodatkowo, pieluszki z oferty naszego sklepu  fenomenalnie sprawdzą się w roli prezentu. Sprawdź i kup już dzisiaj!

Filtry

Cena:

24,00 zł - 109,00 zł

Producent:

89 produktów w tej kategorii

89 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password