Strzałka

Walizki dla dzieci

Wybieracie się na pierwsze wakacje? To odpowiedni czas na zakup walizki dla malucha. Nieważne, czy lecicie samolotem, jedziecie pociągiem lub autem. Indywidualna walizka dziecięca sprawi, że Wasze dziecko poczuje się wyjątkowo w roli małego podróżnika. Nie dość, że będzie miało swoje rzeczy w jednym miejscu, to samodzielnie może ją transportować. 

Walizka małego podróżnika - na co zwrócić uwagę?

W wyborze walizki dla malucha liczy się nie tylko ładny dizajn, ale przede wszystkim funkcjonalność. Najważniejszym elementem takiej walizki są kółka. Najlepiej, jeśli posiada cztery kółka, ponieważ łatwiej ją pchać i ciągnąć. Warto też zwrócić uwagę na rozmiar i pojemność walizki. Przydaje się to szczególnie podczas podróży samolotem. Walizki kabinowe można zabrać ze sobą na pokład, dzięki czemu dziecko będzie mieć ciągły dostęp do potrzebnych rzeczy. Oprócz tego, niezwykle ważne są wewnętrzne kieszenie i schowki, które umożliwiają uporządkowanie całego bagażu i łatwiejszy dostęp do najbardziej niezbędnych rzeczy. 

Walizki Trunki dla dzieci w elemele.com.pl

W naszym sklepie znajdziecie przede wszystkim walizki marki Trunki. Są one przeznaczone zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Posiadają wszystkie cechy funkcjonalnego bagażu, m.in. cztery kółka oraz specjalny pasek, który pozwala na ciągnięcie walizki lub zawieszenie jej na ramieniu. Walizka Trunki to bardzo pojemny i wytrzymały produkty. Maluch może na niej nawet usiąść kiedy poczuje zmęczenie! Najbardziej charakterystyczną cechą walizki od Trunki to niesamowity dizajn, który nawiązuje do zwierząt oraz różnych pojazdów. 

Wybierz najlepszą walizkę dla swojego malucha i cieszcie się wspaniałymi wakacjami!  

Filtry

Cena:

221,00 zł - 262,00 zł

Producent:

17 produktów w tej kategorii

17 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password