Strzałka

Śliniaki silikonowe

Odstawienie butelki z mlekiem przez niemowlaka wiąże się z rozpoczęciem nowego etapu jakim jest samodzielna nauka jedzenia. Podczas tego procesu niezbędnym wyposażeniem dziecka powinien być śliniaczek. Wśród szerokiej oferty dostępnej na rynku, bardzo cenionym produktem przez rodziców są śliniaki silikonowe. 

Śliniaki silikonowe - praktyczne i wygodne

Wodoodporność śliniaków silikonowych to niewątpliwie największy atut tych produktów. Dzięki specjalnemu materiałowi są one bardzo łatwe w czyszczeniu, nie wymagają prania z użyciem detergentów i szybko schną. Wystarczy opłukać je pod bieżącą wodą lub umyć gąbką z dodatkiem płynu do naczyń. Jest to niezwykłe ułatwienie dla rodziców, którzy w natłoku codziennych obowiązków mogą uporać się prosto i szybko z zabrudzeniami po jedzeniu ich pociechy. Stosowanie silikonowego śliniaka podczas codziennej nauki samodzielnego spożywania posiłków, wiąże się również z większą higieną i czystością. Przede wszystkim niemowlęcego ubranka, którego nie trzeba od razu wrzucać do prania.  

Praktyczność śliniaczków silikonowych wynikająca z ich wielofunkcyjności i łatwego czyszczenia zyskała rzeszę fanów wśród rodziców na całym świecie. Spróbujcie sami! Wybierzcie najładniejszy śliniak silikonowy z naszej bogatej oferty. 

Polecane śliniaczki silikonowe

W naszym sklepie możecie znaleźć śliniaki silikonowe wielu popularnych, zagranicznych marek, które doceniane są na całym świecie. 

- Done By Deer -  ta duńska marka produkująca artykuły dziecięce skupia się na minimalistycznym skandynawskim stylu.

- Mushie śliniaki silikonowe - amerykańska marka produkująca zabawki i akcesoria dla dzieci. W swoich projektach również inspiruje się stylem skandynawskim.

- Lassig - niemiecka firma tworząca z myślą o współczesnych mamach, świadomych swojego stylu, potrzeb i roli społecznej.

- Beaba - ich celem jest ciągłe poszukiwanie najwygodniejszych, najbardziej innowacyjnych i najskuteczniejszych metod w produkcji, które mają ułatwiać życie maluchom i ich rodzicom.

Śliniaki silikonowe są przeznaczone nie tylko do brudzenia, ale również angażowania wyobraźni dziecka. Dlatego w elemele stawiamy na najciekawsze wzory, kształty i połączenia kolorów. Poznajcie nasz asortyment i wybierzcie najlepszy śliniak silikonowy dla Waszego maleństwa.

Filtry

Cena:

38,00 zł - 110,00 zł

Producent:

41 produktów w tej kategorii

41 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password