Strzałka

Bidony ze słomką dla niemowląt

Dziecko powinno pić dużą ilość napojów, aby zapewnić sobie dobre nawodnienie i przemianę materii. Każdy rodzic powinien zadbać o to, żeby ich maluch zawsze miał pod ręką coś do picia. Idealnie nadają się do tego wszelkie bidony ze słomką. 

Bidon ze słomką dla niemowlaka - dlaczego warto?

Bidony dla dzieci to uniwersalne akcesoria, nad których zakupem powinien zastanowić się każdy rodzic. Posiadają one wiele zalet, szczególnie dla maluchów. Bidon niekapek uczy dziecko od najmłodszych lat samodzielnego spożywania wszelkiego rodzaju napojów - od mleka, przez herbatę, po soczki.  Oprócz tego posiada boczne uchwyty, które umożliwiają niemowlętom samodzielne i łatwe chwytanie butelki. 

Wiele bidonów posiada również dwukierunkowy zawór w słomce oraz specjalną uszczelkę, które zapewniają szczelność i chronią przed wyciekaniem. Bidony ze słomką są zatem idealne do wykorzystania podczas podróży czy w przedszkolu, ale również w domu, ogrodzie, parku. Można je zabrać wszędzie i mieć pewność, że Twoje maleństwo będzie mieć zawsze wygodny sposób na napicie się ulubionej herbatki.  

Jak wybrać odpowiedni bidon dla dziecka?

Bidon, czy to termiczny, czy ze słomką powinien być dopasowany do wieku dziecka. Pierwszy bidon dla niemowlaka nie może być za duży, ponieważ dziecko nie da rady go udźwignąć. Optymalną pojemnością dla takiego malucha jest 250 ml. Półlitrowe butelki są już przeznaczone dla starszych dzieci.  

Zwróć również uwagę na materiał, z jakiego wykonany jest bidon ze słomką. Uważaj na szkodliwe substancje, takie jak PCV, ftalany czy BPA. Polecamy bidony plastikowe lub silikonowe. Są najbardziej bezpieczne i łatwe w czyszczeniu. 

Do specjalnych akcesoriów należą bidony tritanowe b.box. Są wykonane z materiału przypominającego szkło. To w pełni bezpieczne rozwiązanie dla rodziców, którzy cenią sobie naturalne materiały, a jednocześnie boją się o stłuczenie szklanej butelki. Bidon tritanowy jest solidny, trwały i wygodny w obsłudze. 

Zadbaj o odpowiednie nawodnienie swojego malucha wybierając bidon ze słomką b.box!

Filtry

Cena:

47,00 zł - 192,00 zł

Producent:

40 produktów w tej kategorii

40 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password