Strzałka

Gryzaki z grzechotką

Pomocnik w postaci gryzaczka z grzechotką to spełnienie marzeń każdego niemowlęcia, któremu dokuczają objawy ząbkowania. Warto pomyśleć o takich akcesoriach nawet przed wystąpieniem pierwszych objawów. Im wcześniej maluszek będzie mógł gryźć, tym łagodniej przejdzie ten trudny etap. Dodatkowa grzechotka ułatwi ten proces, ponieważ będzie wprowadzać element zabawy i relaksu.

Ząbkowanie - trudny czas dla każdego malucha

Nadmierne ślinienie, brak apetytu, wkładanie wszystkiego do buzi, brak chęci na ssanie piersi to typowe, główne objawy bolącego ząbkowania. Jest to niezwykle trudny okres - nie tylko dla dzieci, ale także dla ich rodziców. Dziecko cierpi z powodu spuchniętych dziąseł i nadmiernego ślinienia. Potrzebuje wówczas zwiększonej uwagi i wsparcia ze strony rodzica.

Grzechotki z gryzakami są ratunkiem dla obu stron. Gryzaczki z grzechotką pobudzają ciekawość dziecka, rozwijają percepcję wzrokową, przyciągają uwagę interesującymi dźwiękami oraz rozwijają sprawność manualną. Tym samym odwracają uwagę od bolesnych aspektów ząbkowania. Dziecko może gryźć taką zabawkę, aby złagodzić dolegliwości. 

Dlaczego warto zaopatrzyć się w gryzak z grzechotką?

Grzechotki z gryzakami do zabawy są wielozadaniowe. Jak już wspomnieliśmy, ich głównym zadaniem jest pobudzanie do zabawy i większego gryzienia. Dodatkowo takie zabawki poprawiają zdolności manualne i motoryczne dziecka już od pierwszych miesięcy życia. Gryzaczki z grzechotką odgrywają również ogromną rolę w rozwoju zmysłów. Aktywują wzrok i słuch oraz dotyk, a czasem nawet smak.

W naszej ofercie znajduje się wiele gryzaków z dodatkową grzechotką. Możesz wybierać wśród kształtów, motywów i kolorów, aby dopasować najlepszy gryzak do potrzeb swojego malucha. 

Filtry

Cena:

47,00 zł - 110,00 zł

Producent:

21 produktów w tej kategorii

21 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password