Strzałka

Chusty, nosidełka

Chusty to jeden z najstarszych sposobów bezpiecznego noszenia noworodków i niemowląt. Noszenie dziecka w chuście zapewnia prawidłowy układ bioderek i kręgosłupa, łagodzi bóle brzuszka, uspakaja, i stymuluje rozwój mózgu. Sprzyja również nawiązaniu bliskości z opiekunem. Chusty muszą być wygodne zarówno dla dziecka, jak i noszącego je rodzica, dlatego w ofercie naszego sklepu oferujemy wysokiej jakości produkty znanego z producenta – Amazonas. Chusty i nosidła wykonane są z bezpiecznej, 100% bawełny, zapewniającej właściwą ergonomię i komfort noszenia.

Zastosowanie chust i nosideł Mei Tai

Zarówno chusty, jak i nosidła to nieodzowna część wyposażenia każdego świeżo upieczonego rodzica. Bywa często ostatnią deską ratunku, gdy maluch marudzi, lub ma kłopoty z zaśnięciem. Noszona w domu chusta „uwalnia ręce”, pozwalając na wykonanie niezbędnych prac. Na spacerze, w górach lub na plaży pozwala rodzicowi na większą aktywność i swobodę, niż wózek. Nie jest zbędnym balastem, gdy odkrywające możliwości własnych nóżek dziecko próbuje swoich sił na spacerze, jednocześnie zapewniając smykowi możliwość odpoczynku, a nawet krzepiącego snu.

Bawełniane chusty do noszenia niemowląt

Chustowanie można rozpocząć już od pierwszych dni życia. Odpowiedni dobór chusty gwarantuje przytrzymanie główki, ale również ułożenie dziecka w naturalnej pozycji. Materiał musi być wytrzymały i elastyczny, by chustujący opiekun mógł dostosować poły chusty do ciała dziecka. Proponowane przez nas chusty, takie jak Carry Sling są wykonane z delikatnej, cienkiej, rozciągliwej i przewiewnej bawełny, która zapewnia w upalne dni lepszą wentylację, nie tracąc przy tym nic na jakości i trwałości. Są przy tym lżejsze, a specjalnie wyprofilowane, ścięte końce materiału układają się ładnie, w przeciwieństwie do większości chust zakończonych prosto.

Chusta inaczej, czyli ergonomiczne nosidło Mei Tai

Mei Tai to ergonomiczne nosidła, łączące w sobie zalety chust z prostotą wiązania. Są w całości wykonane z materiału, a z szybkim wiązaniem za pomocą odpowiednio wyprofilowanych pasów poradzi sobie bez problemu każdy opiekun. Nosidła firmy Amazonas są wykonane z bezpiecznej, przebadanej tkaniny bawełnianej. Znajdą zastosowanie zarówno w domu, na spacerze, wycieczce lub podczas zakupów.  

Filtry

Cena:

148,00 zł - 950,00 zł

Producent:

9 produktów w tej kategorii

9 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password