Strzałka

Drewniane zabawki edukacyjne

Drewniane zabawki edukacyjne cieszą się coraz większą popularnością. Mają wiele zastosowań i dostarczają maluchom prawdziwą frajdę, ale też mają charakter edukacyjny i rozwijają u dziecka umiejętności sensoryczne. Poza tym są solidne, bezpieczne i łatwe w czyszczeniu.

Drewniane zabawki dla najmłodszych

Zabawki drewniane są idealne już dla najmłodszych dzieci. Drewniana układanka objętości to zabawka przeznaczona dla dzieci już od 18 miesięcy. Rozwija ona u maluchów umiejętności rozróżniania kolorów i kształtów oraz ćwiczy spostrzegawczość, koncentrację i cierpliwość. Specjalnie dla najmłodszych adresowana jest również układanka drewniana o tematyce zwierzęta z dżungli. Zabawka rozwija chęć odkrywania i eksperymentowania oraz stanowi idealny wstęp do puzzli. Dla młodych odkrywców chcących poznawać świat idealne będą również: układanka drewniana sensoryczna kształty i dźwięki, sorter figur geometrycznych oraz sorter kształtów domek żyrafka sophie. W naszym sklepie znajdziesz również pętlę edukacyjną królik i spółka, stolik edukacyjny duży drewniany baby forest, wielofunkcyjny pchacz edukacyjny kot i układankę drewnianą sensoryczną uczę się przez dotyk biedronka.

Zabawki drewniane dla starszych

Drewniane zabawki edukacyjne stanowią również idealną zabawę dla nieco starszych dzieci. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi: magnetyczne drewniane puzzle/płytki z literkami + tablica, tablicę z magnesami w walizce, układankę drewnianą z tablicą uczę się kolorów oraz drewniany sorter z kształtami i drewniany walec sorter kształtów. Zabawki te rozwijają u dzieci umiejętności sensoryczne, ćwiczą koncentrację i cierpliwość, jak i również uczą spostrzegawczości oraz rozwijają małą motorykę.

Przygotowanie do przedszkola i szkoły

Drewniane zabawki edukacyjne służą również do nauki liczenia. Idealne w tym celu będą puzzle uczę się liczyć, układanka drewniana uczę się liczyć paw i układanka uczę się liczyć rampa samochodowa. Dla dzieci chcących w prosty sposób nauczyć się odczytywać godziny na zegarze, możemy zaproponować drewniany zegar do nauki o czasie. A dla dzieci chcących nauczyć się sprawnie pisać i czytać przeznaczone są plansze dwustronne do nauki pisania

Filtry

Cena:

37,00 zł - 540,00 zł

Producent:

90 produktów w tej kategorii

90 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password