Strzałka

Drewniane puzzle i gry

Szukając odpowiedniej zabawki dla pociechy, powinniśmy się kierować funkcjonalnością oraz estetyką przedmiotów. Niejeden rodzic dostaje gęsiej skórki na widok kolejnego, krzykliwego samochodziku lub świecącej każdym kolorem piłeczki. Zabawki wykonane z drewna charakteryzują się prostotą, ale dostarczają maluchom tyle samo frajdy co standardowe przedmioty zabawy.

Gry i puzzle firmy Janod

Francuska firma Janod specjalizuje się w edukacyjnych zabawkach i grach, wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Producent chce, aby podczas dziecięcej zabawy rozwiały się także zmysły maluchów. Dzięki odpowiednio skonstruowanym zabawkom, dzieci mogą poznawać świat, rozwijać motorykę dłoni lub szkolić kojarzenie kształtów i kolorów. Wszystkie przedmioty francuskiej firmy są estetyczne i wykonane z największą starannością.

Drewniane gry i puzzle dla maluszków

Maluchy uwielbiają zabawę w dopasowanie do siebie różnych kształtów i elementów układanek. Doskonałym prezentem dla małego fana puzzli będą puzzle drewniane Na Wsi firmy Janod. Posiadają duże elementy, dzięki czemu nie trzeba się martwić o połknięcie elementów układanki przez dziecko. Specjalne uchwyty przy każdym z nich ułatwiają małym rączkom zabawę. Taka układanka to idealny wstęp do prawdziwych puzzli. Dodatkowo, bawiąc się, maluszek także poznaje nowe rzeczy. Układanki drewniane Janod można znaleźć w wielu wersjach.

Ekscytujące gry drewniane

Dla starszych dzieci proponujemy zabawki, które dostarczą nie tylko rozrywki, ale także pozwolą na ćwiczenie zręczności. Gra Drewniany Kosmos to świetna zabawa dla jednej, ale także większej liczny osób. Przy pomocy drewnianych postaci, planet oraz pojazdów, tworzy się jak najwyższą budowlę, odpowiednio zachowując balans między klockami. Wszyscy gracze starają się ułożyć jak najbardziej rozbudowaną i stabilną wieżę. Ta osoba, która doprowadzi to upadku – przegrywa. Gracze podczas zabawy poprawiają swoją koncentrację i zręczność.

Dla bardziej ciekawskich osobników idealnie nada się układanka toru dla kul. Drewniany tor dla kul można budować na wiele sposobów. Kulki pomalowane są na wzór małego jeża, co dodaje uroku całej zabawie. Tocząca się kula ma za zadanie pokonać różnorakie przeszkody między innymi wzniesienia, tunele i nierówności. Zabawka jest bezpieczna, dzięki wyższym brzegom toru, kulka nie wypada z toru i nie zgubi się podczas zabawy.

Zarówno mniejsze, jak i większe dzieci świetnie spędzą czas na zabawie drewnianymi układankami oraz grami. Rodzicu, nie zastanawiaj się i zainwestuj w rozwój oraz radość dziecka.

Filtry

Cena:

38,00 zł - 199,00 zł

Producent:

66 produktów w tej kategorii

66 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password