Strzałka

Grzechotki

Grzechotki są jednymi z pierwszych zabawek dla dzieci. Kolorowe, wydające z siebie dźwięki, o różnych kształtach przyciągają uwagę. Są znakomitym urozmaiceniem zabawy. Stymulują wzrok i słuch. Sprawdź, jakie znajdują się w ofercie naszego sklepu.

Grzechotki – jakie najlepiej wybrać?

W naszym sklepie znajdują się różnego rodzaju grzechotki. Przeznaczone są dla dzieci w różnych fazach rozwoju, zależnie od potrzeb. Grzechotki przytulanki, grzechotki gryzaki czy drewniane grzechotki znajdują się na stronie naszego sklepu i każda z zabawek ma swoje funkcje. Przy wyborze warto o tym pamiętać. Grzechotki powinny być lekkie, a przy tym bezpieczne.

Grzechotki gryzaki – super zabawka dla ząbkujących dzieci

Grzechotki gryzaki mają wiele funkcji. Poza stymulowaniem wzroku i słuchu to również ulga w trakcie ząbkowania. Podczas bólu i swędzenia dziąseł, dziecko staje się marudne i rozdrażnione. Gryzak jest ratunkiem w kryzysowej sytuacji, szczególnie poza domem. W naszym sklepie znajdują się różne rodzaje grzechotek. Jednym z trafnych wyborów jest aktywizująca grzechotka z gryzakiem

Grzechotka przytulanka – pierwsza zabawka dla malucha

Grzechotki miękkie to świetne zabawki dla najmłodszych dzieci. Są bezpieczne i dla dziecka niepotrafiącego jeszcze dobrze chwytać, nie stwarzają zagrożenia zrobienia sobie krzywdy poprzez uderzenie się lub upuszczenie zabawki. Nasz sklep oferuje atrakcyjne dla maluchów grzechotki miękkie, które pobudzą wyobraźnię dziecka, dzięki nienachalnym dźwiękom, kolorom i fakturze.

Grzechotki to świetny wybór dla dziecka, jako pierwsza, ulubiona zabawka czy jako prezent. Na stronie naszego sklepu jest bardzo szeroki wybór grzechotek, które przyciągają uwagę, pobudzają zmysły dziecka, uspokajają i rozwijają. Sprawdź, czy akurat nie potrzebujesz jednej z nich.

Filtry

Cena:

26,00 zł - 185,00 zł

Producent:

101 produktów w tej kategorii

101 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password