Strzałka

Ręczniki z kapturkiem dla niemowląt

Otulenie maluszka tuż po zakończonej kąpieli jest bardzo ważne. Do tego celu warto wybierać produkty bezpieczne dla dzieci, które będą współgrać z ich delikatną i wrażliwą skórą. Najlepszym sposobem na zabezpieczenie i osuszenie niemowlaka jest zakup ręczników z kapturkiem, które pozwolą na szybkie i dokładne okrycie dziecka tuż po kąpieli, zabezpieczając nawet wrażliwą skórę głowy.

Praktyczne ręczniki z kapturkiem dla najmłodszych

Ręczniki z kapturkiem to świetny sposób na zabezpieczenie dziecka przed chłodem i kontynuację codziennej pielęgnacji. Wraz z zakończoną kąpielą, niemowlęta potrzebują innych zabiegów pielęgnacyjnych, które wpływają na ich zdrowie i rozwój. Ręczniki z kapturkiem nie tylko świetnie pochłaniają wilgoć, ale również zapewniają ciepło maluszkowi.

W naszym sklepie dostępne są ręczniki z kapturkiem w różnej wielkości i w szerokiej gamie kolorystycznej. Najciekawsze z nich to:

- Memi bambusowy duży ręcznik sand,

- My Memi bambusowy ręcznik light beige boho dots,

- La millou bambusowy ręcznik newborn mint moonlight swan,

Wszystkie te produkty wykonane są z ekologicznego bambusa, który jest przyjazny dla skóry i doskonale wchłania wodę.

Bambusowe ręczniki z kapturkiem — dlaczego warto je wybierać?

Bambusowe ręczniki z kapturkiem to fantastyczne produkty, które są w pełni bezpieczne dla delikatnej skóry małego dziecka. Ich największym atutem jest wysoka wchłanialność wody, która jest aż sześć razy większa niż w przypadku bawełnianych ręczników. Tkaniny bambusowe mają właściwości antygrzybicze i antybakteryjne, co sprawia, że są wprost idealne dla najmłodszych. Takie gadżety powinny się znaleźć w każdej wyprawce dla noworodka. Sprawdź, jakie jeszcze ręczniki z kapturkiem mamy w ofercie naszego sklepu i zrób prezent swojemu dziecku lub świeżo upieczonym rodzicom, dając im najlepsze z możliwych produktów do pielęgnacji.

Filtry

Cena:

85,00 zł - 215,00 zł

Producent:

51 produktów w tej kategorii

51 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password