Strzałka

Gryzaki

Każde małe dziecko boryka się z wieloma trudnymi etapami, które napotyka na drodze swojego rozwoju. Jednym z najcięższych jest ząbkowanie. Ból, który towarzyszy przebiciu pierwszych mlecznych zębów, może kończyć się nawet opuchlizną czy gorączką. Oprócz żelu i troskliwej opieki, w tym czasie warto podarować dziecku gryzaki. 

Gryzaki - pomóż swojemu dziecku przejść przez ciężki etap ząbkowania 

Jaki gryzak wybrać, by w możliwie największym stopniu pomóc naszemu dziecku w okresie ząbkowania? W tej kategorii znajdują się najlepiej jakości gryzaki dla dzieci, wybrane na podstawie renomowanych marek i producentów, którym zaufały miliony rodziców na całym świecie. Przyjrzyjmy się oferowanym produktom z bliska.

Szeroka różnorodność wyboru gryzaków dla dzieci.

Ząbkowanie wiąże się z silnym uczuciem swędzenia dziąseł. Dlatego nowoczesne gryzaki Mombella w kształcie grzybka z wypustkami stały się niezwykle popularne, pozwalając na doskonałe gryzienie. Urocze gryzaki dostępne są w wielu kolorach. Dużym zainteresowaniem cieszą się także modele w kształcie literki "S" , które delikatnie masują dziąsła, dzięki przyjemnym wypustkom. Marka Little dutch oferuję m.in. standardowe gryzki w kształcie lodów, z poręcznym uchwytem oraz pięknym designem.  Ekologiczną alternatywą w stylu boho są gryzaki drewniane, całkowicie bezpieczne dla każdego Malucha. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się też gryzaki masujące matchstick monkey w kształcie wesołych małpek.

Gryzaki dostępne są w wielu przeróżnych wariantach. Wybór należy dopasować do indywidualnych preferencji naszego dziecka. Bez względu na model, który wybierzemy, nabywamy gwarancję bezpieczeństwa podczas jego właściwego użytkowania. 

Filtry

Cena:

10,00 zł - 164,00 zł

Producent:

137 produktów w tej kategorii

137 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password