Strzałka

Zestawy obiadowe dla niemowląt

Rozszerzenie diety to bardzo ważny czas w życiu niemowlaka. To czas testowania, smakowania i nauki, który pozwoli maluchowi na poszerzenie kulinarnych horyzontów. Pomocne w tym mogą być bezpieczne zestawy obiadowe dla niemowląt, które oferujemy w naszym sklepie internetowym.

Komplet naczyń silikonowych dla niemowląt – bezpieczny sposób żywienia

Codzienne posiłki związane są z koniecznością wyboru bezpiecznych naczyń i sztućców, które umożliwia dziecku spożywanie pokarmów i naukę samodzielności. Najlepszy do tego celu będzie komplet naczyń silikonowych dla niemowląt, wyposażony w funkcjonalną przyssawkę. Zestawy składają się z większego talerza, małego talerza, a także kubeczka i łyżeczki. Zaletą tych produktów jest stabilność i to, że maluch nie będzie w stanie przechylić talerza i wylać jego zawartości. Taki zestaw obiadowy dla niemowląt sprawdzi się również w przypadku starszych dzieci.

Podróżne zestawy obiadowe dla niemowląt – idealne na wakacje!

Podróże z dzieckiem to doskonały sposób na zacieśnienie więzi rodzinnych, jednak nawet wtedy należy pamiętać o żywieniu. Pomocne mogą okazać się podróżne zestawy obiadowe dla niemowląt, które składają się z:

  1. termosu utrzymującego ciepło posiłków nawet do 5 godzin,
  2. bidonu ze słomką,
  3. łyżeczki,
  4. torby termicznej.

Te łatwe w utrzymaniu czystości elementy, będą stanowić doskonałe zabezpieczenie dla przewożonego pożywienia. Sprawdź jakie warianty kolorystyczne dostępne są w naszym sklepie i wybierz wygodny podróżny zestaw obiadowy dla swojego maluszka!

Filtry

Cena:

78,00 zł - 199,00 zł

Producent:

32 produktów w tej kategorii

32 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password