Strzałka

Termosy dla dzieci i niemowląt

Termosy dla niemowląt - uniwersalność i wygoda

Wychodzicie na dłuższy spacer, na zakupy lub jedziecie na dalekie wakacje? Termosy dla niemowląt to idealny sposób na utrzymanie ciepłego picia lub posiłku na wiele godzin. To również bardzo wygodne rozwiązanie dla wszystkich rodziców, którzy chcą, aby ich pociechy miały zawsze dostęp do ciepłego napoju lub jedzenia. Najlepsze termosy utrzymują temperaturę nawet przez kilka godzin.

Oczywiście istnieją różne inne formy trzymania temperatury, na przykład termoopakowania. Nie są one jednak w stanie robić tego przez kilka godzin. Jeśli zdecydujecie się na zakup termosu dla dzieci, zwróćcie uwagę na jego pojemność. Im większy, tym dłuższe wycieczki i spacery będziecie mogli odbywać. Nie bez znaczenia jest również kolor! W naszym sklepie oferujemy wiele rodzajów termosów dla dzieci. Każdy wybierze coś dla siebie!

Termosy na jedzenie - do szkoły, na podróż

Termosy do przechowywania żywności działają podobnie jak termosy na napoje. Pozwalają Twojemu dziecku zjeść ciepły posiłek w każdym miejscu poza domem. Można je zabrać do przedszkola, do szkoły lub w podróż. Termos na posiłki utrzymuje zarówno ciepłą, jak i zimną temperaturę. Dzięki temu można go używać przez cały rok. Termosy na żywność mogą mieć różną pojemność, dlatego dobierz jego wielkość do Waszych potrzeb.  

Termos dla dzieci w ofercie elemele

Staramy się oferować produkty zaufanych producentów, które wykonane są ze zdrowych i bezpiecznych materiałów. Dlatego wszystkie nasze termosy dla dzieci są wolne od BPA, PVC, ftalanów, ołowiu, czy innych szkodliwych substancji, które mogłyby zaszkodzić dziecku.

Proponujemy termosy zarówno na napoje, jak i do przechowywania żywności. Możesz je znaleźć w różnych wariantach kolorystycznych, takie jak termosy na jedzenie b.box. Bez problemu wybierzesz ulubiony kolor Twojego maleństwa. 

Niech termosy z elemele służą Wam jak najdłużej - w szkole, na spacerze, w podróży. Sprawdź jakie termosy dla dzieci przygotowaliśmy i znajdź najlepszą opcję już dziś!

Filtry

Cena:

119,00 zł - 192,00 zł

Producent:

14 produktów w tej kategorii

14 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password