Strzałka

Okulary przeciwsłoneczne

Kiedy przychodzi upragnione i gorące lato, spędzamy ze swoimi pociechami mnóstwo czasu na zabawach na świeżym powietrzu, wyjeżdżamy na wakacje i często spacerujemy. Chcąc uchronić malucha przed szkodliwymi promieniami słonecznymi, smarujemy ich delikatną skórę kremami z filtrem, a na główki zakładamy przewiewne kapelusze. Należy jednak pamiętać o tym, że oczy dziecka są również narażone na szkodliwe promieniowanie, dlatego trzeba chronić je okularami przeciwsłonecznymi.

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci

Wybierając okulary przeciwsłoneczne dla dziecka, absolutnie nie kupuj ich w żadnej sieciówce, markecie czy na wakacyjnym straganie. Soczewki w okularach powinny być wyposażone w odpowiednie filtry, które zapewniają maksymalną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem. Okulary przeciwsłoneczne z  filtrem UV400 pochłania 100% promieniowania słonecznego, dlatego jest to takie ważne.

Dziecięce okulary przeciwsłoneczne z atestem

Dodatkowo zadbaj o to, aby okulary przeciwsłoneczne z atestem dla Twojej pociechy były solidne, ale też jednocześnie elastyczne. Dzieci są niemal cały czas w ruchu, dlatego okulary przeciwsłoneczne dla małych dzieci będą narażone na liczne upadki czy wygięcia. Aby uniknąć częstego spadania na ziemię, rewelacyjnie sprawdzą się okulary przeciwsłoneczne z gumką.

Okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV

Aby maluszek z chęcią nosił na swoim nosie okulary, muszą być one odpowiednio dopasowane. Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci 0-3 lat nie mogą być za małe, ponieważ będą nieprzyjemnie uciskać, ale również nie mogą być za duże, bo będą ciągle się zsuwać. To wszystko spowoduje, że dziecko będzie się denerwowało i zwyczajnie nie będzie chciało ich nosić. Na szczęście to nie problem, w naszym sklepie znajdziesz ogromny wybór okularów przeciwsłonecznych dla dzieci w każdym wieku. Francuska marka Ki ET LA oferuje okulary przeciwsłoneczne z oprawki okrągłymi, kwadratowymi, a także w kształcie słodkiego misia. Z całą pewnością każdy maluszek znajdzie coś dla siebie. Urocze okulary dziecięce w kształcie kwiatków od australijskiej marki Elle Porte podbiły serca małych dam, będą doskonałym uzupełnieniem każdej wakacyjnej stylizacji.

Filtry

Cena:

35,00 zł - 180,00 zł

Producent:

141 produktów w tej kategorii

141 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password