Strzałka

Klocki Drewniane

Poznawanie kształtów, nauka kolorów, rozwój motoryki małej… to tylko nieliczne korzyści wynikające z wręczenia ich w małe rączki. Klocki drewniane dla dziecka to nie tylko kolejna zabawka, która może dać upust energii małego człowieka, lecz niezwykła broń dająca niewyobrażalne pole manewru w procesie rozwoju małego dziecka. 

Klocki drewniane dla dzieci

Stając przed wyborem zabawki dla dziecka bardzo często zachodzimy w głowę, która z propozycji będzie odpowiednia - wystarczająco atrakcyjna ale i rozwijająca, przyciągająca wzrok ale nie serwująca nadmiaru bodźców. Drewniane klocki to propozycja idealna - wychodząca naprzeciw wszystkim tym oczekiwaniom i w pełni bezpieczna. Nasza oferta to propozycja zabawek drewnianych, które zapewnią Twojemu dziecku wiele godzin radości!

Drewniane klocki konstrukcyjne

Małe dziecko eksploruje świat na swój sposób. Drewniane klocki konstrukcyjne to wspaniałe narzędzie, które pozwoli dziecku poznawać nie tylko ich kształty i kolory, ale także podstawowe prawa fizyki. Dzięki temu wpłynie również na rozwój myślenia przyczynowo-skutkowego, a także wspomoże koordynację oko-ręka. W naszych propozycjach znajdziesz zabawki składające się z kilkunastu elementów, a także całe zestawy.

Duże klocki drewniane

Klocki to nie tylko konstrukcje. W naszej ofercie znajdują się również duże klocki drewniane, które świetnie sprawdzą się jako pierwsze puzzle dla malca. Duże elementy nie stanowią ryzyka zakrztuszenia, a kilka wzorów w jednym opakowaniu pozwoli dziecku dłużej odkrywać kryjące się w środku obrazki.

Klocki drewniane dla każdego dziecka

Jeśli zastanawiasz się czy klocki drewniane dla dziewczynki to dobry pomysł, odpowiadamy - oczywiście, że tak! To uniwersalna zabawka, którą dziecko pokocha niezależnie od płci. W końcu można przeobrazić je zarówno w garaż dla wszelkich pojazdów, jak i domek dla lalek!

Filtry

Cena:

55,00 zł - 165,00 zł

Producent:

20 produktów w tej kategorii

20 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password