Strzałka

Akcesoria i zabawki na plażę

Radosna zabawa na plaży to świetnie spędzony czas w trakcie pogodnych dni. Dziecko oddycha świeżym powietrzem i wyładowuje rozpierającą je energię, a dodatkowo stymuluje się sensorycznie (dzięki wodzie, piaskowi, dźwiękom i barwom). Rodzic w tym czasie może chwilkę odpocząć albo towarzyszyć swojemu maluchowi. 

Zabawki dla dzieci na plażę - jakie powinny być?

Aby zabawki do wody były bezpieczne i długo cieszyły Twojego malucha, powinny:

1. być wodoszczelne - przede wszystkim dotyczy się to zabawek elektronicznych, ale także tych z zamkniętymi obudowami (nieszczelność może doprowadzić do nabierania wody przez zabawkę, która w konsekwencji mogłaby się wyślizgnąć dziecku z rączek, wpaść do wody i opaść na dno),

2. być odporne na szkodliwe działanie promieni słonecznych - aby nie powodowały rozszczelnienia lub rozklejenia elementów czy wyblaknięcia materiałów czy tworzyw,

3. być odporne na słoną wodę morską - podobnie jak w przypadku promieni słonecznych, zabawka musi być odporna na rozklejanie, rozszczelnianie i odbarwienia materiałów.

4. być bezpieczne w użytkowaniu przez malucha (zarówno na plaży, jak i w wodzie),

5. być poręczne i nie zajmować ogromu miejsca w torbie plażowej.


 

Jakie bezpieczne zabawki nad morze i jezioro polecamy?

Zestaw zabawek do piasku CompacToys to gwarant długich godzin kreatywnej zabawy, schowany w składanym wiaderku! Zawiera łopatkę, grabki, łyżkę do lodów, a także 2 stożki do tych piaskowych przysmaków. Do nabierania, przesypywania i formowania piasku przydać się może także składane wiaderko silikonowe Scrunch. Jest ono lekkie, a ponadto daje się składać i zginać - silikon, z którego jest wykonany zachowuje swój pierwotny kształt.

Do ozdoby budowli z piasku lub tworzenia piaszczystych wypieków sprawdzą się silikonowe foremki do piasku Scrunch. Mają one przepiękne, morskie kształty.

B.Toys olbrzymie wiadro z akcesoriami to wszystkie niezbędne gadżety w jednym pojemniku! Z takim kompletem nie musisz się martwić o dobrą zabawę.

Dysk silikonowy petrol Scrunch to frajda dla całej rodziny! Zwiń dysk, spakuj do kieszeni i czerp wiele przyjemności z zabawy!


Nieodłącznym elementem wody i dobrej zabawy są także koła do pływania! Kolory tęczy, pływające łabędzie, a może koło dla dwóch osób? Ty wybierasz! A może skusisz się na materac do wody Thee Swim Essentials albo pontonik Little Dutch dla maluchów?

Jeśli Twoje dziecko niekoniecznie czuje się w morzach i jeziorach jak ryba w wodzie, być może przyda mu się płetwa do nauki pływania Swimfin. Z taką pomocą maluch poczuje się na tyle bezpiecznie, że będzie mógł zacząć uczyć się pływać.

Do przelewania wody przydają się wszelkiej maści wiaderka i czerpaki. Co powiesz na silikonową konewkę w kształcie krokodyla? Ma ona nie tylko ciekawy wygląd, ale jest też łatwa do utrzymania przez małe rączki.


Jeśli Twoje dziecko uwielbia odkrywać, a jego marzeniem jest zostać poszukiwaczem skarbów, to granatowa siatka Scrunch, która nada się zarówno do wody, jak i do zabawy na plaży.

Mniejsze dzieci mogą czerpać dużo frajdy z basenu pełnego wody!

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka z silikonową opaską na rękę! Znajduje się na niej miejsce do wpisania imienia dziecka, a także numeru kontaktowego do opiekuna - dlatego w przypadku niekontrolowanej rozłąki Twoje dziecko łatwiej i szybciej może uzyskać pomoc.

Filtry

Cena:

103,00 zł - 104,00 zł

Producent:

189 produktów w tej kategorii

189 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password