Strzałka

Odgrywanie ról

Zestawy do odgrywania ról to zabawki rozwijające wyobraźnię i uczące współpracy. Pozwalają wcielić się w rolę kucharza, cukiernika czy podróżnika, ale też uczą dzieci obowiązków domowych i pokazują, że mogą one sprawiać wiele radości.

Odgrywanie ról w kuchni i cukierni

Dla młodych adeptów sztuki gotowania przygotowaliśmy dużą drewnianą kuchnię z dźwiękiem, światłem led i 6 akcesoriami. Do tego w naszym sklepie znajdują się: drewniany toster, zestaw drewnianych owoców oraz warzyw, koszyk na zakupy z artykułami spożywczymi i wiele innych akcesoriów. Do tego wszystkiego idealnym dopełnieniem będzie zestaw warsztat cukierniczy, urodzinowe babeczki oraz trzypiętrowy tort do krojenia. Wszystkie te zabawki rozwijają u dzieci kreatywność i pasję do gotowania. Z kolei drewniany zestaw do herbaty i serwis obiadowy mogą rozwinąć u dziecka chęć współpracy i umiejętności komunikacyjne. Jednak przede wszystkim zestawy do odgrywania ról dostarczą dzieciom masę zabawy i radości.

Zabawa w dom

Odgrywanie ról to nie tylko kuchnia, ale też reszta domu. W naszym sklepie znajdziesz między innymi drewniane łóżeczko z pościelą dla ulubionej przytulanki, drewnianą wiertarkę, kosmetyczkę z akcesoriami małej miss oraz drewniany odkurzacz. Zabawki są przeznaczone zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci, dla chłopców i dziewczynek. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zabawki do odgrywania ról pozwolą wcielić się w mamę, mechanika, weterynarza, lekarza i wiele innych postaci.

Odgrywanie ról - dalekie podróże

Dla młodych podróżników możemy zaoferować zestaw małego wędrowca z plecakiem, w którym znajdziemy na przykład lornetkę lub gwizdek. Idealnym dopełnieniem do tego będzie zestaw z kuchnią kempingową. Dla ciekawych świata dzieci oferujemy niezbędnik małego odkrywcy, a dla podróżników idealny będzie zestaw do palenia ogniska oraz zestaw wędkarza. Wszystkie zabawki nadają się jednocześnie do zabawy w domu, na przyjęciu urodzinowym, z rodziną lub podczas wakacji. Stanowią świetny sposób spędzania wolnego czasu, odkrywania swojej pomysłowości i budowania relacji.

Filtry

Cena:

101,00 zł - 102,00 zł

Producent:

134 produktów w tej kategorii

134 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password