Strzałka

Lalki

Zabawka, która potrafi być najlepszym przyjacielem dziecka - partnerem do zabawy, kompanem nocnym, towarzyszem spacerów i powiernikiem sekretów? Oczywiście - lalka! I choć ma wśród zabawek mocnych konkurentów, to zazwyczaj nie może jej zabraknąć w pokoju dziewczynki. Lalki cieszą się coraz większą popularnością również wśród chłopców!

W naszej ofercie znajdziesz zarówno lalki-pluszaki, jak i bardzo realistyczne lalki bobasy.

Lalki Little Dutch
Zabawki tej holenderskiej marki to produkty doskonałej jakości. Lalki Little Dutch to cały wachlarz miłych i miękkich przytulanek, utrzymanych w pastelowej kolorystyce - co nie wpływa na zmęczenie kolorami i przebodźcowanie dziecka. Little Dutch proponuje lalki w formie dzieci, do których maluchy naprawdę mogą się przywiązać.

Lalki Lilliputiens


Lalki Lilliputiens
to dzidziusie, które tylko czekają, aż Twój brzdąc się nimi zaopiekuje. Są idealne do tulenia, usypiania, zabrania na spacer i zabawy w dom. 

Duże lalki tej marki to aż 36 cm przyjaciela Twojego dziecka! Można je sadzać i przebierać, a także karmić - są wyposażone w zdejmowany rampers, pieluszkę i butelkę z mlekiem (dzięki wbudowanemu magnesowi można umieścić ją przy ustach lali).

Dzięki takim możliwościom dziecko może wcielić się w rolę rodzica, co pozytywnie wpłynie na jego rozwój emocjonalny. Taka lala będzie też świetnym przygotowaniem na nowe rodzeństwo!

Lalki Llorens


Piękne fryzurki i urocze ubranka - to wyróżnia lalki Llorens. Mają one również ruchome ręce, nogi oraz głowę! Zabawa lalą, która może wykonywać ruchy jak prawdziwy człowiek, to wspaniałe doznania! Czesanie włosków, ubieranie w różne ciuszki, a nawet przyjmowanie określonej postawy - to wszystko składa się na wyśmienitą zabawę, jakiej oczekuje nasz maluch!

Lalki Miniland


Lalki jak prawdziwe dziecko, które promują szacunek do różnorodności rasowej, edukują o różnicach w budowie ciała obu płci, uczą opiekuńczości i empatii, a do tego przecudownie pachną wanilią? Oto lalki Miniland!

Wśród tych bardzo realistycznych zabawek znajdziesz między innymi chłopca-Azjatę czy dziewczynkę-Afrykankę! Te do złudzenia przypominające małe dzieci lalki to wspaniała forma edukacji wielokulturowej, dzięki której Twoje dziecko odnajdzie się w społeczeństwie.

Delikatny, słodki zapach zawdzięczają użytym w procesie produkcji perfumom. 

Lalki zostały wykonane z winylu, dlatego są elastyczne i trwałe.

Filtry

Cena:

45,00 zł - 330,00 zł

Producent:

120 produktów w tej kategorii

120 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password