Strzałka

Śliniaki z kieszonką

Nauka samodzielnego spożywania posiłków to bardzo ważny etap rozwoju każdego malucha. Aby ułatwić i urozmaicić te codzienne zmagania, warto wyposażyć dziecko w odpowiedni śliniaczek. Wśród najczęściej wybieranych opcji jest śliniak silikonowy z kieszonką. To niezwykle praktyczne i wygodne rozwiązanie, zarówno dla dziecka, jak i rodzica. 

Zalety śliniaków z kieszonką

Dzięki śliniaczkom nie trzeba co chwilę wycierać twarzy malucha ani przeznaczać do prania ubrań po każdym posiłku. Śliniaki z dodatkową kieszonką posiadają dodatkową zaletę. Są niezwykle funkcjonalne w porównaniu z tradycyjnymi modelami tego produktu. Kieszeń ma za zadanie gromadzić wszystkie okruszki i resztki jedzenia, które wypadają malcowi z buzi. Dzięki temu, zamiast na podłodze, lądują w śliniaczku, który łatwo umyć. Tym bardziej, jeśli śliniak został wykonany z silikonu. Jest to wododporny materiał prosty w czyszczeniu i suszeniu. 

Śliniak duży z kieszonką umożliwia również zabawę podczas jedzenia. Rysowanie czy malowanie na stoliku zachęci malca do karmienia. Dzięki temu dziecko wolniej się znudzi i będzie bardziej potulne. Śliniak natomiast zabezpieczy ubranka zarówno przed jedzeniem, jak i farbami lub pisakami. 

Jak widać, śliniaki z kieszonką to bardzo uniwersalne i praktyczne rozwiązanie dla każdego rodzica. Ty też wypróbuj niesamowitych właściwości tego typu śliniaczka. Wybierz spośród najbardziej polecanych produktów w naszym sklepie. 

Najlepsze śliniaki z kieszonką

Śliniaki z kieszonką to produkty, które znacznie ułatwiają proces karmienia i nauki koordynacji dziecięcych ruchów podczas jedzenia. Warto zaopatrzyć się w śliniaki zaufanych marek takich jak:

- B.Box,

- Done By Deer,

- Mushie,

- Lassig, 

- Skip Hop,

- Beaba.

B. Box śliniak z kieszonką to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie zdrowe i przyjemne w dotyku materiały łatwe w czyszczeniu. Produkt ten nie zawiera BPA, ftalanów i PVC, czyli szkodliwych substancji dla zdrowia niemowlaka. 

To samo można powiedzieć o firmie Mushie. Mushie śliniak silikonowy z kieszonką to produkt wykonany z biokompatybilnego oddychającego silikonu spożywczego, który nie zawiera toksyn, a przy tym spełnia wymogi europejskie. 

Przejrzyj bogatą ofertę elemele.com.pl. Wybierz zdrowe, bezpieczne i najładniejsze śliniaki z kieszonką dla swojego malucha. 

Filtry

Cena:

28,00 zł - 156,00 zł

Producent:

75 produktów w tej kategorii

75 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password