Strzałka

Akcesoria dla lalek

Lalka to wspaniała zabawka, która może towarzyszyć Twojemu dziecku przez lata. Przychodzi jednak moment, kiedy brzdąc orientuje się, że lala wymaga większej autonomii - a zatem osobnego krzesła, stolika, a nawet własnego kubka! Co wtedy? Zerknij do naszej oferty i nie martw się, że przyjaciółka Zuzia nie ma na czym usiąść.

Wśród naszych propozycji znajdziesz akcesoria dla lalek bobasów, ale również różne przedmioty dla lalek-myszek. Większość z nich jest jednak uniwersalna - zatem jeśli towarzystwo Twojego dziecka jest różnorodne gatunkowo (a z doświadczenia wiemy, że lale nie mają problemu z dogadaniem się z myszkami, pieskami, a nawet uzbrojonymi żołnierzykami), nie ma się czym martwić!

Dla małych…

Nasza oferta to między innymi akcesoria dla małych lalek (w tym także ubranka dla małych lalek). Te miniaturowe przedmioty sprawdzą się zarówno w pięknym, piętrowym apartamencie czy zamku, a także na podłodze.

I dla dużych

Akcesoria dla dużych lalek to prawdziwe dopełnienie szczęścia Twojego dziecka. Wśród nich znajdziesz między innymi sukienki dla lalek 38 cm! A może sprawisz lali jej własny wózek? Gwarantujemy, że pokonacie z nim wiele kilometrów - tylko uważaj, żeby w trakcie spaceru nie przejął go Twój maluch!

Dbałość o szczegóły

Akcesoria dla lalek Maileg wręcz zachwycą Cię estetyką i precyzją wykonania. Szafa na ubrania, barwny dywan, retro fotel a może stylowy kominek, który rozświetli wieczorną zabawę? Duży wybór zapewni świetną zabawę w projektanta wnętrz zarówno Twojemu dziecku, jak i Tobie!

Zgłodnieliście? Zorganizujcie sobie podwieczorek! Może skusicie się na paterę z makaronikami, albo ser dla myszek? Ich realistyczny wygląd sprawi, że wręcz poczujesz ich zapach!

Stwórz swojemu dziecku warunki do znakomitej zabawy! Dzięki akcesoriom dla lalek Twój maluch może poznać wiele codziennych czynności, co wpłynie na jego samodzielność i rozwój emocjonalny.

Filtry

Cena:

21,00 zł - 1 000,00 zł

Producent:

216 produktów w tej kategorii

216 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password