Strzałka

12 m+

Pierwsze miesiące życia dziecka są niezwykle ważne dla jego rozwoju. W tym czasie malec czerpie szczególnie dużo bodźców z otoczenia i stara się je poznać. Pomogą mu w tym odpowiednio dobrane zabawki, które zapewniają nie tylko rozrywką, ale również uczą i kształcą. I właśnie dlatego warto podarować dziecku zabawki edukacyjne 12 m+. 

Zabawki dla dzieci od pierwszego roku życia

Na wirtualnych półkach naszego sklepu mogą Państwo zapoznać się z zabawkami stworzonymi zarówno z tworzyw sztucznych, jak i naturalnych materiałów. Produkty te przyciągają uwagę dzieci z powodu kreatywnej formy i kolorystyki, pozwalają również na poznawanie wielu aspektów świata. Zabawki dla rocznego dziecka uczą podstaw np. anatomii człowieka, cyferek czy też ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową. Co więcej, w naszym asortymencie dostępne są również propozycje pomagające nieco starszym dzieciom w uprawianiu aktywności fizycznej - np. jeździki i hulajnogi. 

Wspomaganie rozwoju i troska o bezpieczeństwo dziecka

W trosce o jak najlepszy rozwój dzieci, nasz asortyment składa się z produktów renomowanych marek, takich jak np. B.Toys czy Djeco, których wyroby mogą posłużyć jako świetne prezenty na roczek. Bezpieczne i wytrzymałe zabawki oferują maluchowi o wiele więcej możliwości rozwoju, aniżeli ekran tabletu czy telewizora. Pamiętajmy również o tym, że najlepsza zabawka dla rocznego dziecka powinna wzbudzić w malcu ciekawość, być łatwa w obsłudze i nie posiadać małych części, które mogą dostać się do jego gardła. 

Filtry

Cena:

14,00 zł - 836,00 zł

Producent:

664 produktów w tej kategorii

664 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password