Strzałka

Kolorowanki

Dzieci od najmłodszych lat obcują z kolorami. Zabawki mieniące się pięknymi barwami otaczają maluchy już w kołysce. Pięknie wykonane, błyszczące, żywe kolory to nie tylko śliczna dekoracja, ale także rozwój. Dzieci od pierwszych dni rozwijają swoje zmysły poprzez stymulacje barwami, dźwiękami i strukturami. Gdy podrośnie, nie zapominajmy o tym, że kolory powinny im towarzyszyć jeszcze bardziej. Jak to zrobić? Odpowiedź jest prosta - ponadczasowe kolorowanki są zawsze w modzie!

Tradycyjne zabawy z kolorowankami

Kolorowanki tradycyjne to nic innego jak pięknie zarysowane kontury postaci, które każde dziecko może wypełnić barwami tak, jak lubi najbardziej. Umiejętność kreatywnego myślenia jest w tym przypadku bardzo rozwijana, dodatkowo kolorowanki uczą cierpliwości. Gdyby tak jednak połączyć klasyczną zabawę ze spędzeniem czasu z rodziną? To nic trudnego, z pomocą przychodzą duże kolorowanki, do których można użyć kredek lub flamastrów (przy pomocy rodziców). Frajda na długie godziny gwarantowana, a kolorowanka na pewno nie pójdzie do szuflady - można jej użyć jako obrazu na ścianie, lub podkładki na biurko. Kreatywna kolorowanka to dobry pomysł na spotkanie ze znajomymi - urodziny w kolorowej atmosferze? Jak najbardziej!

Nowy wymiar radości

Jeśli zwykła kolorowanka się znudzi, to nie ma obaw - z pomysłem przychodzą zabawy takie jak Malowanie po numerach. Jest to świetna zabawa, która uczy dokładności i cierpliwości, dodatkowo piękne obrazki umilają czas zabawy. Czasami jednak obawiamy się, że plastyczne czynności naszych dzieci skończą się wielkim sprzątaniem. Jeśli takie wątpliwości zaprzątają głowę, to idealnym rozwiązaniem będzie malowanie wodą - marker, woda i zabawa gotowa! Przy tym czysto i po prostu kreatywnie. 

Kolorowanki to dobra zabawa dla każdego - niezależnie od wieku, czy to mały, czy dorosły - każdy znajdzie w tym coś dla siebie. Czasami dla nas, strudzonych pracą po całym dniu kolorowanie np. po numerach może dać ukojenie nerwom. Przy tym można pobyć z naszymi małymi łobuzami i pokazać im, że poza komputerach, grami i telefonami, istnieje żywy, piękny i barwny świat, który sami mogą sobie namalować.

Filtry

Cena:

6,00 zł - 109,00 zł

Producent:

110 produktów w tej kategorii

110 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password