Strzałka

Instrumenty

Rozwój dziecka jest czymś, co spędza sen z powiek wielu rodzicom. O ile przedszkolak uczestniczy już w programie nauczania i ma kontakt z różnymi, istotnymi dla rozwoju przedmiotami, o tyle młodsze maluchy korzystają przede wszystkim ze wsparcia rodziców. Warto więc inwestować w takie zabawki, które nie tylko sprawią im radość, ale pomogą rozwijać się w określonym kierunku.

Cechy dobrej zabawki dla dziecka

Każda zabawka powinna zawierać atest, który pozwoli na jej bezpieczne użytkowanie. To ważne dla rodzica, jednakże dla malucha istotny będzie przede wszystkim wygląd danego przedmiotu. Ze względu na potrzeby najmłodszych, rozsądnym pomysłem jest zakup takich przedmiotów, które będą wydawały dźwięki. Instrumenty dla najmłodszych wzbudzą w nich zachwyt, jednocześnie utrwalając w nich umiejętności manualne i zwiększą potencjał intelektualny. I to wszystko podczas radosnej zabawy. Dobrym przykładem jest instrument dla rocznego dziecka w postaci szeroko uśmiechniętego kotka. Kolorowe światełka na klawiaturze i głośniki w łapkach skutecznie zajmą roczniaka na kilka długich minut.

Jaki instrument muzyczny dla niemowlaka?

Kiedy dziecko dopiero uczy się siadać, lub jedynie pełzać na brzuszku, warto znaleźć mu taki instrument, który będzie go motywował do większej aktywności. Gitara dla maluszka o wesołym kształcie, z łagodnymi kolorami i dźwiękami jest idealna na początek. Nie tylko można się nią bawić, leżąc na plecach. Można też grać na niej, intensywnie ćwicząc leżakowanie na brzuchu. Instrumenty zabawkowe to wyjątkowo wartościowe zabawki, które wypełnią dzieciom i rodzicom czas radosnymi melodiami i kolorami wzbudzającymi uśmiech. Wysoka jakość oferowanych w sklepie produktów sprawi, że dziecko będzie mogło korzystać z zabawki przez naprawdę długi czas. Warto postawić na produkt bezpieczny i jednocześnie atrakcyjny i rozwojowy dla dziecka.

Filtry

Cena:

14,00 zł - 399,00 zł

Producent:

41 produktów w tej kategorii

41 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password