Strzałka

Bujaczki, pchacze

Dla każdego rodzica pierwsze samodzielne próby siadania, wstawania oraz pierwsze samodzielnie postawione kroczki to bardzo ważny moment. Powodują ogrom wzruszeń i zostają w pamięci rodzica już na zawsze. Nauka chodzenia jest nie tylko ogromnym wyzwaniem dla maluszka, ale także dla jego opiekuna. Rodzic musi uzbroić się w cierpliwość, gdyż od pierwszego kroczku do swobodnego biegania może minąć sporo czasu. 

Pchacze dla rocznego dziecka 

Dodatkowo trzeba wyostrzyć swoją czujność i mieć oczy dookoła głowy. Aby ułatwić naszemu dziecku próby samodzielnego poruszania się, warto pomyśleć o pchaczu do nauki chodzenia. Doda maluszkowi pewności, a rodzicom chwilę wytchnienia od ciągłego schylania się przy prowadzeniu za rączkę. W naszym asortymencie posiadamy drewniane pchacze edukacyjne i interaktywne dla chłopców i dziewczynek. 

Jeździki dziecięce

Dla samodzielnie chodzącego brzdąca świetnym rozwiązaniem jest jeździk dla dziecka  – dostarcza masę zabawy i zachęcaj dziecko do aktywności fizycznej. Korzystając z jeździka dziecięcego maluch ćwiczy równowagę i koordynację, a także uczy się asekuracji oraz  szybkiego podejmowania decyzji.

Filtry

Cena:

198,00 zł - 999,00 zł

Producent:

37 produktów w tej kategorii

37 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password