Strzałka

Środki czystości

Kiedy na świecie pojawia się maleństwo, wraz z nim pojawia się masa nowych obowiązków. Karmienie, przewijanie, tulenie, czyli codzienna opieka nad bobasem zajmuje znaczną część dnia. Utrzymanie idealnego porządku w domu przy małym brzdącu wydaje się wręcz niemożliwe. Poprzewracane zabawki oraz niepoukładane w kostkę ubranka to bałagan, z którym da się funkcjonować. Natomiast brudne podłogi czy unoszący się wszędzie kurz jest już większym problemem, szczególnie przy maluszku, który ma problemy alergiczne. Nawet dla zdrowego i bezproblemowego malucha nie jest to komfortowe otoczenie. Dlatego tak bardzo ważne jest, aby jednak zadbać o przestrzeń, która otacza Twoją pociechę, ale także i Was. Jest to korzystne nie tylko ze względów zdrowotnych, ale również dla lepszego samopoczucia. Zdecydowanie przyjemniej przebywa się w czystym i świeżym wnętrzu. 

Naturalne środki czystości dla niemowląt

Kiedy maluszek nieco podrośnie i zaczyna się przemieszczać oraz wszystkiego dotykać, a potem wkładać co chwilkę rączki do buzi – niezbędne jest odpowiednie zadbanie o czystość w jego otoczeniu. Do sprzątania używaj tylko takich środków czystości dla niemowląt, które nie posiadają żadnych substancji chemicznych. Takie detergenty są bardzo drażniące i mogą niekorzystnie wpłynąć na delikatną skórę Twojego maleństwa oraz na jego drogi oddechowe. Dlatego tak ważne jest, by wybierać produkty, które są sprawdzone, bezpieczne i przyjazne dla Twojego maleństwa. Naturalne środki czystości od marki AlevaBaby Anthyllis czy Bentley Organic zdecydowanie spełniają te wymagania. 

Chusteczki nawilżane dla noworodków

Wybór odpowiednich chusteczek nawilżanych dla niemowląt to także ważne zadanie. Są używane niemal do wszystkiego: do wybierania rączek i buzi maluszka, niezbędne są przy przewijaniu, a także do przecierania smoczka, zabawek czy brudnego stołu. Mokre chusteczki nawilżające dostępne w naszym asortymencie są niezwykle delikatne i całkowicie bezpieczne dla Twojego dziecka. Dzięki naturalnemu składowi nie powodują podrażnień i reakcji alergicznych, a dodatkowo są przyjazne dla środowiska. 

Ultradźwiękowe nawilżacze powietrza 

Nawilżacz powietrza to bardzo proste urządzenie, które utrzymuje odpowiednią wilgotność powietrza w Twoim domu, co rewelacyjnie wpływa na drogi oddechowe i jakość snu. Jest to niezwykle przydatne, zwłaszcza zimą kiedy rozpoczyna się sezon grzeczny i powietrze staje się suche i drażniące. Nawilżacz powietrza od marki Innogio zadba nie tylko o czyste powietrze w Twoim otoczeniu, ale dzięki stylowemu wyglądowi będzie stanowił modny dodatek do Twojego domu. 

Filtry

Cena:

4,00 zł - 129,00 zł

Producent:

34 produktów w tej kategorii

34 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password