Strzałka

Zabawki magnetyczne

Zabawki magnetyczne uwielbiają dzieci w każdym wieku. Rozwijają kreatywność i pomysłowość oraz pobudzają wyobraźnię. Takie formy zabawy zabawkami magnetycznymi rewelacyjnie ćwiczą pamięć, logiczne myślenie i koncentrację. 

Zabawki magnetyczne dla dzieci

Dla najmniejszych dzieci super sprawdzą się kolorowe magnesy z tablicami magnetycznymi, które można przyczepiać do tablicy lub do lodówki. Taka zabawa uczy rozpoznawania zwierząt, kolorów oraz kształtów. Magnesy w postaci cyferek i literek będą doskonałym wstępem do nauki pisania i czytania. 

Drewniane układanki zabawki magnetyczne 

Układanki magnetyczne Janod to nasz totalny bestseller. Magnesy drewniane zamknięte w kartonowe pudełko z tablicą magnetyczną genialnie sprawdzają się podczas każdej podróży. Magnetyczna układanka Magnetibook to fantastyczna zabawka, która kryje w środku kolorowe magnesy, z których można tworzyć przeróżne obrazki. Wśród nich znajdziesz zwierzątka, postacie z bajek, księżniczki, dzielnych bohaterów, zabawne buzie, a także układanki przedstawiające cztery pory roku. Starsze dzieci świetnie poradzą sobie z układanką o nauce godzin oraz angielskich słówek. Dzięki temu, że mają kompaktowy rozmiar, można zabrać je sobą wszędzie: do samochodu, samolotu oraz na plażę.  Z całą pewnością zajmą maluszka na długie godziny także w domu. Magnetyczne układanki to świetna propozycja na prezent zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek w wieku od 3 do 8 lat.

Filtry

Cena:

38,00 zł - 789,00 zł

Producent:

103 produktów w tej kategorii

103 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password