Strzałka

Maty edukacyjne, maty do zabawy

Maty edukacyjne i maty do zabawy to rewelacyjne gadżety, które posłużą naszym maluszkom już od pierwszych dni życia. Oczywiście początkowo będzie to po prostu bezpieczne miejsce do odpoczynku niemowlaka.  Zainteresowanie nią wzrośnie kiedy maluszek skończy około 3-4 miesiące. To właśnie wtedy pojawiają się pierwsze próby turlania się czy przewracania z plecków na brzuszek na macie podłogowej. 

Maty edukacyjne dla dzieci aktywizujące 

Aby nasza pociecha mogła bezpiecznie ćwiczyć swoje pierwsze akrobacje, najlepszym rozwiązaniem jest właśnie mięciutka mata edukacyjna aktywizująca. Dzięki temu, że jest miękka, daje dziecku poczucie komfortu i wygody, a ułożona na podłodze daje rodzicom pewność, że maluszek nie spadnie i nie zrobi sobie żadnej krzywdy. Niemal każda mata edukacyjna dla dzieci zawiera wiszące elementy, które z całą pewnością będą przykuwały uwagę dziecka. Początkowo maluszek będzie je po prostu obserwował, ale z czasem zacznie wyciągać do nich rączki, chwytać je oraz przemieszczać się do nich. Taka zabawa genialnie wpływa na rozwój motoryki oraz pobudza dziecięcą ciekawość i wyobraźnię. 

Maty do zabawy podłogowe

Ogromną zaletą mat do zabawy jest także możliwość złożenia ich do małych rozmiarów i zabrania ze sobą, gdzie tylko chcemy. Dzięki temu z łatwością stworzysz przytulny kącik do zabawy w odwiedzinach u rodziny czy na pikniku w ogrodzie. Dodatkowo maty do zabawy są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. 

W naszym asortymencie znajdziesz stylowe i nietuzinkowe maty do zabawy i edukacyjne materiałowe oraz maty piankowe, które będą doskonale się prezentować w każdym wnętrzu. Oferujemy tylko wysokiej jakości produkty od najlepszych producentów mat dla dzieci na całym świecie między innymi Little DouchQuut i Done by Deer

Filtry

Cena:

74,00 zł - 440,00 zł

Producent:

39 produktów w tej kategorii

39 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password