Strzałka

Zabawki ogrodowe

Aktywność fizyczna jest bardzo ważna do prawidłowego rozwoju naszej pociechy. Codzienna dawka ruchu dobrze wpływa na odpowiedni rozwój mięśni i stawów oraz na pracę mózgu. Aktywność ruchowa jest potrzebna do wzmacniania odporności oraz do utrzymania dobrej kondycji. Zabawa na świeżym powietrzu z zabawkami sportowymi pozwala maluszkowi rozładować swoją energię, poznać otoczenie, a do tego świetnie się bawić. 

Zabawki sportowe dla dzieci

Kilkulatki mają nieograniczone pokłady energii, dlatego zabawki sportowe dla dzieci takie jak jeździki, rowerki biegowe czy hulajnogi dziecięce są rewelacyjnym pomysłem na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Sprzęt marki Scoot&Ride to idealny sprzęt, ponieważ łączy w sobie te dwa pojazdy. Zamiana jeździka w trzykołową hulajnogę Highwaykick zajmuje dosłownie kilka sekund. Do tego wykonany jest z najlepszych materiałów i przyciąga uwagę designerskim wyglądem, a dzięki bogatej gamie kolorystycznej każdy znajdzie coś dla siebie. 

Zabawki sportowe do ogrodu dla dzieci

Kolejnymi propozycjami zabawek sportowych, które sprawdzą się podczas zabaw w ogrodzie, są zdecydowanie piłki, które uwielbiają dzieci w każdym wieku. Kopanie, odbijanie, rzucanie – to wszystko dostarcza masę radości, a jak genialnie wpływa na prawidłowy rozwój dziecka. W naszym sklepie znajdziesz również zabawki sportowe dla dzieci na podwórko - urocze, lekkie piłeczki od marki Ratatam, które przepięknie mienią się w słońcu. 

Sportowe zabawki do pływania

Pływanie to sport, który fantastycznie wpływa na odpowiednią postawę, sylwetkę oraz na zdrowie. Kolorowe akcesoria i sportowe zabawki do pływania i zabawy w wodzie, takie jak kółka, rękawki i materace sprawią, że maluszki pokochają szaleństwa wodne.

W naszym asortymencie znajdziesz ogromny wybór zabawek sportowych, które świetnie sprawdzają się na zabawach w domu, podwórku oraz ogrodzie. Gra w kręgle, w rzutki czy skakanka to świetna zabawa na długie godziny o każdej porze roku.

Filtry

Cena:

24,00 zł - 899,00 zł

Producent:

161 produktów w tej kategorii

161 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password