Strzałka

Nocniki

Pożegnanie z pieluszką jest to wbrew pozorom bardzo trudna misja nie tylko dla dziecka, ale i dla jego rodziców. Rodzice muszą uzbroić się w ogromne pokłady cierpliwości oraz muszą okazać duże wsparcie dla swojej pociechy, dla której to też będzie niełatwe wyzwanie. Nauka korzystania z nocnika niektórym maluchom nie przychodzi łatwo i zajmuje naprawdę sporo czasu. Rozpoczynając przygodę z odpieluchowaniem warto zaopatrzyć się nie tylko w nocnik, ale również w książeczki o takiej tematyce, które mogą być bardzo pomocne. Kolorowe obrazki oraz łatwe do zrozumienia treści pomogą Twojemu maluchowi, zrozumieć jak to wszystko wygląda i zachęcą go do pożegnania pieluszki.  

Nocniki dla niemowląt

Bardzo ważną rolę odgrywa także odpowiedni nocnik dla niemowlaka. Co najważniejsze nocnik powinien być wygodny i bezpieczny dla Twojej pociechy. Dodatkowo bardzo ważne jest, aby był prosty i szybki w czyszczeniu. Najbardziej sprawdzają się nocniki o prostym i klasycznym wyglądzie, które nie kojarzą się dzieciom z zabawą. Francuski producent Beaba zaprojektował rewelacyjne nocniki z podwyższeniem, które łączą właśnie te wszystkie cechy. Specjalna miękka powłoka zapewnia dziecku komfort przy użytkowaniu, a specjalny kształt pozwala na wygodne korzystanie z nocnika zarówno przez dziewczynki, jak i przez chłopców. 

Nakładki na toaletę dla dzieci

Kiedy korzystanie z nocnika dla niemowląt jest już w pełni opanowane, można zacząć uczyć dziecko korzystania z prawdziwej toalety. Niezbędna jest do tego jest specjalna nakładka na toaletę. Dzięki temu dziecko może poczuć się jak dorosły, a rodzice nie muszą już co chwilę czyścić nocnika. Taka nakładka rewelacyjnie sprawdza się podczas korzystania z toalety w publicznych miejscach, gdyż zapewni Twojemu dziecku bezpieczeństwo i ochronę przed bakteriami i zarazkami.

Filtry

Cena:

25,00 zł - 110,00 zł

Producent:

7 produktów w tej kategorii

7 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password