Strzałka

8 lat+

Wykorzystywanie zabawek wpływa korzystnie na rozwój także nieco starszych pociech, które zaczęły już swoją szkolną przygodę. Produkty przeznaczone dla większych dzieci są bardziej skomplikowane i pozwalają im poznawać otaczający je świat. Stanowią również świetną pomoc edukacyjną, uzupełniającą proces nauki w szkole.

Zabawki mogą również uczyć!

Zabawki dla starszych dzieci nie służą wyłącznie do urozmaicania wolnego czasu. Ich rolą jest również edukowanie. Świetnym przykładem są zestawy małego chemika, które nie tylko pozwalają na przeprowadzanie ciekawych doświadczeń w rodzinnym gronie, ale również uczą dziecka podstaw chemii i obchodzenia się z narzędziami laboratoryjnymi. Starsze dzieci z reguły potrafią już także czytać. Dlatego, szukając dla nich prezentu, warto zapoznać się z książkami wzbogaconymi o funkcje interaktywne. Dzięki nim młody człowiek może posiąść wiedzę m. in. z zakresu biologii czy geografii.

Wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka u progu okresu dojrzewania

Zabawki dla dziewięciolatka pomagają również w kształtowaniu sprawność wzrokowo-ruchowej oraz zmysłu artystycznego. Taką funkcję pełnią np. zestawy do samodzielnego tworzenia biżuterii czy innych ozdób. Dzieci w tym wieku powinny także mieć zapewnioną możliwość gimnastykowania swojego umysłu. Warto zatem im podarować gry logiczne, układanki oraz atrakcyjne pod względem wizualnym książki. Zabawki dla dziecka 8+ powinny wysyłać młodemu człowiekowi jak najwięcej bodźców, które skłonią go do przyswajania wiedzy poprzez angażującą i kreatywną zabawę.

Nie musisz uczyć się wyłącznie w szkole!

Warto pamiętać, iż dorastanie dziecka wcale nie oznacza, że powinno ono rozstawać się z tradycyjnie pojętą zabawą. Zabawki dla nastolatków, odpowiednio dostosowane do wieku i zainteresowań młodego człowieka, pomogą mu w poznawaniu świata, oferując również możliwość przyjemnie spędzonego czasu, co stanowi alternatywę dla nudnych lekcji w szkole.

Filtry

Cena:

16,00 zł - 632,00 zł

Producent:

309 produktów w tej kategorii

309 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password