Strzałka

Wyprawka Wyprawka

Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny to bardzo ważne wydarzenie i ogromne przeżycie emocjonalne. Towarzyszy temu oczywiście niesamowite szczęście, ale także stres i mnóstwo nowych obowiązków. Odpowiednio skompletowana wyprawka dla noworodka pomoże uniknąć niepotrzebnego stresu oraz da rodzicom poczucie spokoju, że zadbali o wszystko, co może przyda się w pierwszych miesiącach życia maleństwa.

Wyprawka dla noworodka

Każdy przyszły rodzic chce jak najlepiej przygotować się do przyjścia na świat małego człowieka, a zorganizowanie odpowiedniej wyprawki dla noworodka to nie lada wyzwanie, w szczególności kiedy oczekujemy pierwszego dziecka. Nasz sklep to idealne miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebuje maluszek oraz jego mama. W naszym asortymencie przygotowaliśmy propozycje produktów wyprawki dla mamy i dziecka, które z pewnością ułatwią Ci codzienną opiekę nad dzieckiem. 

Wyprawka dla mamy i dziecka

Wiemy jak, ważne jest bezpieczeństwo maluszka, dlatego wszystkie akcesoria do wyprawki w naszym sklepie są całkowicie bezpieczne i posiadają odpowiednie testy i certyfikaty. Oferujemy akcesoria samych topowych marek - zarówno z polski, jak i zza granicy, które zdobyły zaufanie rodziców na całym świecie.

W naszym sklepie znajdziesz świetne jakościowo akcesoria pościelowe, rożki, kokony, otulacze, pieluszki oraz cieplutkie kocyki. Oferujemy także świetnej  jakości akcesoria do karmienia, naturalne kosmetyki do higieny i pielęgnacji, smoczki, wanienki, przewijaki oraz pierwsze zabawki, które doskonale wspierają rozwój maluszka. Produkty dostępne w naszym sklepie z wyprawką  cechuje nie tylko świetna jakość, ale także stylowy i unikatowy design.

Filtry

Cena:

64,00 zł - 65,00 zł

Producent:

1970 produktów w tej kategorii

1970 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password