Strzałka

Zestawy kreatywne

Zestawy kreatywne dostarczają nie tylko ogrom zabawy i frajdy, ale przede wszystkim rozwijają dziecięcą wyobraźnię, pobudzają do myślenia i uczą koncentracji.

Zestawy kreatywne dla dzieci

Jest to rewelacyjny pomysł na wspólne spędzenie czasu podczas długich jesiennych wieczorów. Tego typu zestawy kreatywne dla dzieci zajmą nasze pociechy na długie godziny, jednocześnie ucząc ich cierpliwości i dokładności. W naszym sklepie znajdziesz zestawy kreatywne do malowania, rysowania, wyklejania, zdrapywania, a nawet wyszywania. Francuska marka Janod oferuje zestawy kreatywne artystyczne dopasowane do każdego wieku. Nawet najmłodsze dzieci znajdą coś dla siebie. Stempelki do odbijania albo naklejki wielokrotnego użytku, doskonale sprawdzą się podczas długich podróży. 

Plastyczne zestawy kreatywne dla dziewczynek i chłopców

Dużą popularnością wśród zestawów kreatywnych dla dziewczynek cieszą się zestawy do robienia biżuterii. Każda mała dama będzie szczęśliwa, gdy samodzielnie stworzy naszyjnik albo bransoletkę. Świetną propozycją zestawów kreatywnych dla starszych dzieci są zestawy naukowe do eksperymentów. Przeprowadzenie ciekawych doświadczeń to fantastyczny pomysł na zabawę dla całej rodziny. Zabawa kreatywnymi zabawkami pozwala dziecku odkryć w sobie zainteresowania i nowe pasje. Jest to rewelacyjny pomysł na prezent, który z całą pewnością dostarczy każdemu dziecku masę zabawy. 

Filtry

Cena:

4,00 zł - 614,00 zł

Producent:

620 produktów w tej kategorii

620 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password