Strzałka

Nocniki dla dzieci

W życiu każdego dziecka przychodzi taki etap, kiedy żegna się z pieluszką. Nauka korzystania z nocnika u każdego dziecka wygląda inaczej. Niektóre dzieci nauczą się wszystkiego w jeden dzień, a inne potrzebują znacznie więcej czasu. Aby ułatwić dzieciaczkom i ich rodzicom ten nowy etap, warto zaopatrzyć się w odpowiedni nocnik dla dziecka. Powinien on być przede wszystkim wygodny i łatwy w czyszczeniu.

Nocniki z wyjmowanym wkładem

Te wszystkie cechy posiada nocnik z wyjmowanym wkładem Beaba. Jego prosty i klasyczny wygląd nie rozprasza dziecka i dziecko nie traktuje go jako swojej zabawki. Jego kształt został zaprojektowany w taki sposób, aby z łatwością korzystały z niego zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Dodatkowo dzięki miękkiej i delikatnej powłoce, zapewnia on wysoki komfort przy użytkowaniu.

Nocniki turystyczne dla dzieci

W naszym sklepie znajdziesz także fantastyczny dziecięcy nocnik 2w1, który jest jednocześnie nocnikiem turystycznym oraz nakładką na toaletę. Taki nocnik dziecięcy rewelacyjnie sprawdzi się podczas podróżowania. Dzięki swojemu kompaktowemu rozmiarowi, z łatwością weźmiesz go ze sobą, gdzie tylko potrzebujesz. Korzystanie z tego nocnika podróżnego zapewnia naszemu dziecku maksimum higieny i bezpieczeństwa podczas korzystania z toalety w różnych miejscach publicznych.

Aby zapoznanie z nocnikiem przebiegało jeszcze milej i łatwiej, super sprawdzą się książeczki o takiej tematyce. W naszym sklepie w zakładce Książki znajdziesz przeróżne książeczki dla dzieci, które w jasny dla dzieci sposób przedstawiają, jak wygląda przygoda z nocnikiem, a także zachęcą je do korzystania z niego.

Filtry

Cena:

78,00 zł - 110,00 zł

Producent:

7 produktów w tej kategorii

7 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password