Strzałka

Bidony termiczne dla niemowląt

Bidon termiczny dla niemowlaka to idealne rozwiązanie zarówno w ciepłe, jak i chłodne dni. Bidony utrzymują wysoką temperaturę napoju zwykle do 6 godzin, a zimną nawet do 12 h. Korzystanie z bidonów termicznych jest niezwykle wygodne, szczególnie poza domem. Decydując się na taki bidon możesz pewność, że Twój maluch będzie mieć stały dostęp do napoju o odpowiedniej temperaturze.

Bidon termiczny dla dzieci - jak wybrać?

Podczas wyboru odpowiedniego bidonu termicznego dla swojego dziecka, warto wziąć pod uwagę kilka aspektów. Po pierwsze, ważna jest pojemność bidonu i wiek Twojego malucha. Bidon termiczny dla niemowląt do 12. miesiąca życia nie powinien przekraczać pojemności 250-350 ml. Natomiast im większa pojemność tym cięższy bidon, dlatego bidony o pojemności 400-500 ml są raczej przeznaczone dla starszych dzieci. Tym bardziej, że większe maluchy potrzebują więcej płynów. 

W ofercie elemele znajdziesz bidony zarówno dla małych, jak i większych maluchów. Bidon termiczny b.box 500 ml utrzymuje temperaturę ciepłych napojów nawet do 8 godzin, a zimnych do 15 godzin! Butelka jest niezwykle poręczna i łatwa w obsłudze. Poradzi sobie z nią każde niemowlę. Dodatkowo posiada wygodny do trzymania uchwyt, który ułatwia przenoszenie butelki. 

Bidon termiczny ze stali nierdzewnej - nowa jakość picia

Wśród najbardziej polecanych przez rodziców bidonów termicznych, można znaleźć te wykonane ze stali nierdzewnej. Są one niezwykle trwałe, szczelne, utrzymujące długo ciepło i łatwe w czyszczeniu. 

Bidon termiczny b.box wytwarzany jest ze stali nierdzewnej najwyższej jakości. Nie posiada szkodliwych dla zdrowia substancji, takich jak bisphenol-u A, ftalany i PCV. Bidon nie ślizga się i nie rysuje dzięki temu, że dno zostało wykończone kolorową, silikonową osłonką. Jest on bardzo łatwy w czyszczeniu i  nie zatrzymuje zapachu. Aby go wyczyścić wystarczy gąbka i płyn do mycia naczyń lub zwykła zmywarka.  Bidony termiczne marki b. box posiadają dodatkowo wyjmowaną słomkę, którą także łatwo utrzymać w czystości. 

Wszystkie te cechy sprawiają, że bidony termiczne ze stali nierdzewnej są trwałe, higieniczne i łatwe w obsłudze dla rodziców oraz dzieci. 

Wybierz bidon termiczny w ulubionym kolorze Twojego malucha!

Filtry

Cena:

123,00 zł - 192,00 zł

Producent:

16 produktów w tej kategorii

16 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password