Strzałka

Przechowywanie pokarmu

W pierwszych miesiącach życia dziecka karmienie jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na prawidłowy rozwój dziecka. Mówi się, że dziecko wówczas tylko je i śpi, dlatego priorytetem dla rodziców powinno być prawidłowe przechowywanie pokarmu zarówno tego naturalnego, jak i mleka modyfikowanego. Sprawdź jakie produkty obecne w naszym sklepie, ułatwią Ci codzienne czynności takie jak przechowywanie pokarmu.

Butelki do przechowywania pokarmu – do mrożenia i przechowywania w lodówce

Pierwsze miesiące życia dziecka związane są ze zgłębianiem wiedzy o przechowywaniu pokarmu. Niestety zarówno mleko naturalne, jak i modyfikowane bardzo szybko się psuje, dlatego powinno być umieszczane w specjalnych pojemnikach, które przedłużą świeżość.  Do najpopularniejszych należą butelki do przechowywania pokarmu naturalnego, które można mrozić. W przypadku mleka modyfikowanego najlepiej sprawdzą się przenośne pojemniki do przechowywania mleka modyfikowanego, które pozwolą na łatwe sporządzenie mieszanki, gdy będzie to konieczne. To bardzo ważne, ponieważ mleko modyfikowane powinno zostać przygotowane tuż przed jego podaniem

Pojemniki na żywność dla dzieci – pożywne i zdrowe posiłki w każdym możliwym miejscu

Starsze dzieci, u których posiłki są już rozszerzone, mogą korzystać z pojemników na żywność dla dzieci, których szczelne zamknięcie pozwala na transport żywności w dowolne miejsce. B.Box pojemniki na żywność to wygodny sposób podróżowania i karmienia niemowląt, a także starszych dzieci.

Filtry

Cena:

54,00 zł - 55,00 zł

Producent:

17 produktów w tej kategorii

17 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password