Strzałka

6-8 lat

Dzieci w wieku sześciu lat uwielbiają zabawy, w których mogą wykazać się pomysłowością i samodzielnością. Świetnym pomysłem dla sześciolatków są zabawki kreatywne francuskiej firmy Janod:

Papierowa przeplatanka - zabawne zwierzaki. Cztery zwierzątka można ozdabiać paskami o różnych kolorach i wzorach, według własnego pomysłu. W planszach są napięcia, dzięki którym paski mogą krzyżować się i przeplatać.

Zabawka manipulacyjna - przeplatanka zwierzątka. Zwierzątka ozdabia się za pomocą sznurków oraz kilku dodatkowych elementów. Zabawka doskonali motorykę, rozwija wyobraźnię dziecka.

Inną ciekawą propozycją są zabawki zręcznościowe, np. dyski do rzucania. Dziecko ćwiczy rzucanie i łapanie, może bawić się samo lub z kimś.

Zabawki dla siedmiolatka i ośmiolatka

Zabawki kreatywne są fantastyczną propozycją również dla dzieci 7-8-letnich. Należy jedynie podnieść nieco skalę trudności.

-Magnetyczna układanka Alfabet. To świetna propozycja dla dzieci rozpoczynających przygodę z nauką czytania i pisania. Zawiera tablicę oraz magnesy z nazwami liter i obrazkami.

Zestawy kreatywne malowanie po numerach to rewelacyjna zabawa dla dzieci i dla dorosłych. Cieniutkim pędzelkiem nanosi się farbę na trójkąciki oznaczone numerami. Nie wiadomo z góry, co się maluje. Nie każdy ma zdolności plastyczne, a podczas tej zabawy spod ręki wszystkich wychodzą kapitalne obrazy. Skończony obrazek można oprawić w ramkę, która także jest w zestawie.

Co kupić siedmiolatkowi? Czy zabawki dla sześciolatka będą dobre również dla dziecka, które ukończyło ósmy rok życia? W tej kategorii wiekowej liczy się kreatywność i dobra zabawa!

Filtry

Cena:

6,00 zł - 700,00 zł

Producent:

702 produktów w tej kategorii

702 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password