Strzałka

Gąbki i myjki kąpielowe dla niemowląt

Kąpiel to doskonała zabawa dla otwartych i przebojowych niemowląt, które uwielbiają kontakt z ciepłą wodą. Mycie ciała maluszka może być łatwiejsza z gąbkami i pięknymi myjkami, które oferujemy w naszym sklepie internetowym. Poznaj najciekawsze produkty, które pomogą w codziennej pielęgnacji i higienie niemowlaka!

Czy gąbki do mycia dla niemowląt są niezbędne?

Choć gąbki do mycia ciała nie są produktami niezbędnymi, to jednak bardzo mocno ułatwiają codzienną pielęgnację. Oprócz zabiegów higienicznych gąbki do mycia dla niemowląt mogą służyć do przyjemnego masażu, który zrelaksuje dziecko i wpłynie na dobry nastrój. Siedzące niemowlaki bardzo często traktują gąbki do kąpieli dla dzieci jako zabawki wodne, które umilają im czas podczas rutynowej pielęgnacji. Choć spora część rodziców wybiera gąbki ze względu na wygodę, to jednak niektórzy z nich wolą sięgać po specjalne myjki dla dzieci, które mogą okazać się wygodniejsze w przypadku najmłodszych dzieci.

Wygodne myjki do kąpieli dla niemowląt

Zaletą myjki do kąpieli dla niemowląt jest to, że można ją wykorzystać nie tylko do pielęgnacji wrażliwej skóry dziecka, ale również do ochrony oczu podczas spłukiwania szamponu. Dzięki temu kąpiel będzie o wiele przyjemniejsza. Dodatkowo myjki kąpielowe dla niemowląt mają ciekawe wzory i wykonane są z miękkiego muślinu. Takie myjki z pewnością spodobają się każdemu dziecku. Obecnie w ofercie posiadamy:

myjki w kolorze musztardowym,

myjki w kolorze szarym,

myjki w kolorze niebieskim,

myjki w kolorze beżowym.

Takie myjki do kąpieli dla niemowląt to również świetny pomysł na prezent, do którego można dołączyć daszek kąpielowy, który pokocha każdy niemowlak. Planując sprawić prezent z okazji narodzin dziecka, można wybrać także zestaw kąpielowy składający się z wysokiej jakości kosmetyków do kąpieli i z myjki. Oczywiście to nie wszystkie produkty, które dostępne są w naszym sklepie. Sprawdź, co jeszcze znajduje się w naszej ofercie i ciesz się udanymi zakupami.

Filtry

Cena:

33,00 zł - 75,00 zł

Producent:

13 produktów w tej kategorii

13 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password