Strzałka

Śliniaki do karmienia

Śliniak do karmienia - obowiązkowy element wyprawki

Śliniaczki dla dzieci to niezbędne akcesoria w czasie karmienia. Służą do ochrony dziecięcego ubranka przed zabrudzeniami. Oprócz tego zapewniają komfort i porządek w trakcie nauki samodzielnego jedzenia. Warto wypróbować kilka śliniaczków z różnych materiałów, ale maluch stwierdził, w którym jest mu najwygodniej. Być może przypasuje mu forma ubranka albo fartuszek do karmienia?

Na rynku oraz w naszym sklepie dostępnych jest wiele przeróżnych modeli śliniaków. Różnią się one materiałem wykonania, kształtem, kolorami oraz wzorami.  Oferujemy: 

- śliniaki silikonowe, 

- śliniaki z rękawem,

- śliniaczki z kieszonką,

- śliniaczki miękkie.

Większość z nich została wykonana z wodoopornego materiału. Są one łatwe w czyszczeniu, a Ty oszczędzasz czas na praniu. Dostępność dużej ilość ciekawych fasonów sprawia, że każdy wybierze coś dla siebie. 

Śliniak dla noworodka - od kiedy stosować?

Mimo, że śliniak do karmienia jest zwykle używany około 6 miesiąca życia dziecka, nie szkodzi, aby zacząć go stosować wcześniej. Gdy niemowlę kończy pół roku może powoli przystępować do nauki samodzielnego spożywania posiłków. Śliniaczek jest wówczas niezbędny do utrzymania prawidłowej higieny podczas jedzenia. Jednak wiele mam korzysta ze śliniaków już od pierwszych dni życia maleństwa.  Śliniak dla noworodka to doskonała pomoc podczas karmienia piersią i mocnego ślinienia. 

Aby zapobiec częstej zmianie ubrań swoich, jak i dziecka, warto skorzystać z bogatej oferty różnorodnych śliniaczków dostępnych w elemele.com.pl.  Dzięki temu, że różnią się przede wszystkim materiałem wykonania oraz kształtem, trudno nie znaleźć idealnego śliniaczka. 

Zapoznaj się z bogatą ofertą elemele i wybierz najlepszy śliniak do karmienia dla Twojego dziecka!

Filtry

Cena:

28,00 zł - 156,00 zł

Producent:

87 produktów w tej kategorii

87 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password