Strzałka

Zawieszki do wózka, fotelika

Spacery z dzieckiem są przyjemne, o ile dziecko jest spokojne, a droga jest dla niego interesująca. A co kiedy dziecko jest znudzone? Marudzi i płacze? Warto wtedy znaleźć dla malucha zajęcie. W takich sytuacjach świetnie sprawdzają się zawieszki do wózka, które są ciekawe dla małego dziecka, a dodatkowo wspierają jego rozwój. Kolorowe zawieszki skupiają wzrok dziecka - są kolorowe, w kontrastowych barwach. Zawierają również szeleszczące elementy, które działają korzystnie na słuch, a fakt, że są wykonane z różnych materiałów i faktur pozwala rozwijać zmysł dotyku malucha. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zabawki, które są bezpieczne dla Twojego malucha, a także wspierają jego rozwój od pierwszych dni życia. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze zawieszki lub spiralki do wózka dziecięcego? 

Zawieszane zawieszki lub spiralki są gwarancją spokojnej podróży. Czy to podczas spaceru czy jazdy samochodem, ponieważ możemy przypiąć je również do fotelika samochodowego. Wybierając zabawkę dla Twojego malucha warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim bezpieczeństwo: mocne mocowania, wytrzymałe zapięcia i przyjazne dla delikatnej skóry dziecka materiały. Kolejny istotny punkt to łatwość zapięcia i umocowania zabawki w wózku czy foteliku. Warto zwrócić też uwagę na rozmiary zawieszki, aby była praktyczna, lekka i dobrze widoczna. Ostatni, ale równie istotny, punkt to łatwość czyszczenia. Higiena zabawek używanych przez najmłodsze, ale i starsze dzieci jest bardzo ważna. 

Przetestowane, bezpieczne zabawki dla najmłodszych 

Produkty znajdujące się w naszym sklepie to zabawki popularnych i sprawdzonych producentów. Między innymi: JellyCat, DoneByDeer, Little Dutch czy Lilliputines. Są to marki, które spełniają europejskie standardy jakości i bezpieczeństwa, a to bezpieczeństwo jest najważniejsze dla naszego malucha. Warto o tym pamiętać wybierając zabawki dla niemowląt. Wspierając małą motorykę niemowlaka dajesz mu szanse na zdrowy i zrównoważony rozwój

Filtry

Cena:

41,00 zł - 180,00 zł

Producent:

49 produktów w tej kategorii

49 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password