Strzałka

Karuzele do łóżeczka

Niemowlęta są niezwykle ciekawe, ruchliwe, a jednocześnie wrażliwe na otoczenie. Ponieważ reagują na prawie wszystko dookoła, łatwo o przebodźcowanie. Wówczas dochodzi do płaczu i niepokoju. Warto wtedy położyć maleństwo do łóżeczka i uspokoić je za pomocą specjalnej karuzeli. 

Pierwszy prezent dla malucha

Karuzele dla dzieci to jeden z pierwszych prezentów, które maluch dostaje od rodziców, dziadków lub innych członków rodziny. Tego typu zabawki są niezwykle uniwersalne. Różne kształty i kolory mogą być dobrane do płci oraz wieku dziecka. O wyborze może również decydować indywidualny gust kupującego. Nie zmienia to jednak faktu, że każda karuzela potrafi zaciekawić i uspokoić maleństwo. 

Niemowlęta, które jeszcze same nie wstają mogą radować się z ruszających nad ich głowami kształtami, które dodatkowo wydają dźwięki. Gdy dziecko dorośnie, może samo dotykać i wprawiać w ruch karuzelę, co sprawi mu jeszcze więcej frajdy.

Karuzele dla niemowląt – do zabawy, do relaksu

Dzięki spokojnym dźwiękom i delikatnym ruchom karuzeli, dziecko potrafi szybko się uspokoić i zrelaksować. Oprócz tego jest zaciekawione kolorami kształtami, które poruszają się w rytm muzyki. To idealna zabawka do złagodzenia emocji oraz usypiania niemowlaka.  

Oprócz tego dziecko czerpie wiele radości i satysfakcji z oglądania tańczącej karuzeli. Wibrujące kolory, kształty i dźwięki to niesamowita rozrywka dla budującego się układu nerwowego maleństwa. Karuzela do łóżeczka w zwierzątka to jeszcze większa gratka. Przecież dzieci kochają urocze, przytulne zwierzaczki! 

Postaw na stylowy i funkcjonalny zestaw

Niemowlęta bardzo przywiązują się do swoich zabawek. Może się okazać, że jadąc na wakacje trzeba zabrać karuzelę bez której maluszek nie będzie w stanie zasnąć. Warto wybrać karuzelę, którą można szybko i łatwo złożyć oraz spakować. Pamiętaj także o ciekawym dizajnie. Im bardziej kolorowo i różnorodnie, tym lepiej! Przykładem takiej zabawki może być Done by deer karuzela do łóżeczka powder. To piękna i stylowa karuzela, która gra spokojną muzykę Mozarta! Ciekawym elementem jest doczepiane lusterko. W trakcie oglądania zabawki dziecko może obserwować swoje odbicie. 

Sprawdź inne stylowe i eleganckie karuzele do łóżeczka w naszym sklepie. Daj swojemu maluchowi odrobinę ukojenia!

Filtry

Cena:

238,00 zł - 359,00 zł

Producent:

10 produktów w tej kategorii

10 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password